Wpis z mikrobloga

Przepraszam misiaczki, ale mam problem. Pobrałem sobie Returninga ReBalancePL V2.1 PL (ten ze starą grafiką) wybrałem wszystko najcięższe [4exp za ścierwojada, 20 za pełzacza itd.], ale no nadal dało się grać, bo za misję normalny EXP wchodził. No i chyba doszedłem do momentu w którym niezależnie co bym zrobił nie mogę przejść dalej klasą magiczną, bo chciałem zostać Guru, zrobiłem wszystkie na to potrzebne misję, lecz brakuje mi 20 inteligencji i nie ma jak tego zdobyć [1int za unikalny panel/książkę] i nawet jakbym przeczytał wszystkie dostępne aktualnie książki nie ma opcji, żebym zdobył te pozostałe 20int, więc tu moje pytanie - Da się jakoś nauczyć inteligencji za punkty nauki czy w jakiś inny sposób zwiększyć ją innaczej niż przez czytanie? Czy jestem zmuszony kontynuować jako strażnik świątynny . _.
#gothic #gothic2 #returning
  • 1
@Geres: W jaskini przy gospodzie Orlana tam gdzie są szkielety gobliny i zombie w jednym z trzech sarkofagów jest kapelusz maga +10int +50 many. Resztę inteligencji dobijasz ucząc się nowych rzeczy, skórowanie, mikstury, za każdą nową umiejętność jest +1int