Wpis z mikrobloga

@Bobekkk13: Super King miał tą zaletę, że był naprawdę 24H, i na taką gastrówę o trzeciej w nocy nie było nic lepszego - idealna świńska rura z kurczakiem. Teraz mój lokal na generałów zrobili z określonymi godzinami pracy, więc największa zaleta uciekła. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja akurat propsowałem "Jedyny taki w mieście", ale też nie jadłem stamtąd... od pół roku?

Royal mnie zraził tymi buraczkami jakoś
@fordern: super king jest też spoko ja akurat do tego na dworcowej mam 3min z buta wiec prawdę mówiąc jem tam częściej niż w royal inn, royal jest spoko ale bierz na miejscu przejedz się czy coś, bo nie dość ze za dostawę biorą z 6-8zł to parę razy w weekend przyjechał letni. Na miejscu jak najbardziej mój osobisty nr1
@fordern: @Bobekkk13:
Pan Anakonda( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zapomnę jak kupowałem kebsa, a anakonda jakiemuś spermiarzowi opowiadał historie swojego życia, mówiąc, że miał swój burdel w Szczytnie i typy mówili PANIE ANAKONDA, MOGĘ SIĘ ZABAWIĆ Z PANIENKĄ? Ile to on nie miał samochodów, domów, kochanek...
@Bobekkk13: Jak go kiedyś spotkasz w lokalu, możesz walnąć jakiegoś baita XD Ja niestety w połowie rozmowy wszedłem do lokalu, ale jak mówię, słyszałem historie o nożach, byciu alfonsem czy uj wie kim, ile to on domów aut nie miał, kochanek... jak to mówili do niego per Panie ANAKONDA XDDD

Sam bym tak z chęcią zrobił, ale nie po drodze mi do tego lokalu.