Wpis z mikrobloga

Pomóżcie dobrać #sluchawki nauszne

- kwota do 1500zł
- bardzo wygodne, nie męczące głowy
- bluetooth (tylko tak będę je wykorzystywać)
- dobra jakość rozmów przez mikrofon
- gry mnie nie interesują
- używane tylko w domu
- nadadzą się do oglądania filmu, spotify itd. źródłem dźwięku będzie laptop albo Huawei Mate 10 Pro

#audio #muzyka #elektronika
  • 16
@DPary: @pawntheworld @MyroN95 @SanczezG: zależy ile więcej, wiadomo, że stówke czy 50zł można dociągnąć. 1000m3 podobno łączy się tylko z jednym urządzeniem przez bluetooth a ja raz słucham z laptopa i taz z telefonu i to chyba będzie męczące rozłączanie co jakiś czas z jednego źródła dźwięku by połączyć z innym. Poza tym tam się płaci za wygłuszanie a czy sama jakość będzie dobra jak w słuchawkach podobnych cenowo gdzie
@foxyroxy: Posiadam Bowers&Wilkins p7 wireless. Dzwiek z gornej polki. Bez noise cancellingu, ale jezeli chcesz uzywac ich w domu, to niepotrzebny, a one i tak niezle wygluszaja, ze podczas sluchania muzyki nie slychac otoczenia. No i sa bardzo dobrze wykonane, owcza skora, bardzo przyjemna.
tutaj masz ich recenzje: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bowers-wilkins-p7-wireless/

Jedyny minus, ze ich juz nie produkuja. Ja swoje kupilem na poczatku roku na ebay.co.uk nowki w pudelku ofoliowane, moze jeszcze sa
@foxyroxy
Źródłem dźwięku w przypadku BT są same słuchawki, więc tutaj na pozostałe urządzenia nie musisz zwracać uwagi. Najlepiej wybierz się do jakiegoś marketu RTV i na własne uszy sprawdź, które ci bardziej odpowiadają charakterystyką dźwięku.
@foxyroxy xm3 nie mają dobrego mikrofonu. To że łączą się z 1 uprzedzeniem jednocześnie to jakis problem? Po prostu na 1 z tych urządzen z którym chcesz się połączyć odpalasz bt, na drugim nie i Sony się połączą z tym co trzeba.
Kupilem wh 1000 xm3, mialy od razu wadliwa prawa sluchawke, wiec po 3 dniach poszly na gwarancje. Z tego co wyczytalem na reddit, to dosyc czesta przypadlosc tego modelu: przy wlaczonym noise canceling i jakichkolwiek ruchach glowa slychac trzaski.
Jesli chodzi o jakosc dzwieku - miód malina, zakochalem sie w basie. NC - bardzo dobre, mozna komfortowo sluchac muzy przy odkurzaniu chaty ;) Jak najbardziej polecam, ale trzeba trafic na sprawny egzemplarz