Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wkurzają mnie kanary. Szukają problemu ostatnio i nie są zbyt mili. Ja bilety raczej kasuję ale chciałbym im zrobić psikus i ich olewać przez całą podróż jak będą chcieli biletu, i jak podzwonią po policję czy inną straż to ja pokażę bilet jak gdyby nigdy nic. Coś mi za to grozi? A im?
#heheszki #kanary ##!$%@?
  • 10
@Fifth_Element: Zgodzę się, a Białostockie kanary to #!$%@? do potęgi. Jest na mieście znany jeden (sam też miałem z nim nieprzyjemności) konus kanar, który ma we zwyczaju blokować cały autobus kiedy jedna osoba nie ma biletu - to nic, że już mu pokazałeś swój bilet, ten zjeb będzie ci blokował wyjście bo kuhwa tak i jeszcze zacznie drzeć japę i grozić policją XD. Oby go kiedyś zbili jacyś patusiarze
@Fifth_Element Przepisu Ci nie podam ale na wykładnię celowościową #!$%@?ą Ci mandat. W regulaminie ZTM/MZK czy coś tam na pewno jest paragraf że masz obowiązek skasować bilet, zachować i okazać go do kontroli.

A tak poza tym to przestań być takim #!$%@? panciem, daj ten bilet i się weź za coś pożytecznego a nie wszystkim w koło życie utrudniasz.
@Fifth_Element: Kanary zachowują się jak typowe hieny, gdyby nie to że zależy im na tym tylko żeby kogokolwiek wogóle złapać nawet za zapomnianą kartę miejską to nie miał bym z nimi problemu, ale prawda jest taka że odrazu jak znajdą kogoś kto nawet nie ma biletu a będzie jeszcze kilka innych takich osób w autobusie to sprawdzą tylko u jednego jak biletu nie będzie miał i wysiądą z nim na następnym