Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki
Pytanie mam do doświadczonych kolegów i koleżanek. Planuje wyjechać do Holandii aktualnie wszystko składa się na to że będę jechał przez Otto Work Force, interesują mnie okolice Woerden, praca order picker w jumbo.
Ma ktoś z was jakieś info, pro tipy na początek. Czytałem o Otto Work i opinie są różne. Narazie chatka i transport od nich ale potem chce pokombinować i wynająć coś z kimś kumatym, macie jakieś grupy na fb ?.
POZDRAWIAM :)
#emigracja #holandia
  • 15
  • Odpowiedz
@JogurtySmakowe praca na orderpick w jumbo jest super w Woerden. Biuro nie ma za dużego znaczenia bo CAO jest takie samo dla wszystkich. Jeżeli będziesz zbyt wolno pracował to będą cię planować 2 lub 3 dni w tygodniu żebyś miał na opłacenie pokoju i przeżycie, ale planning robi jumbo a nie Otto. Także jak będziesz dobry to zarobisz. Spróbuj znaleźć pokój na własną rękę na miejscu to możesz koło 400 do 500
  • Odpowiedz
@JogurtySmakowe nie mam niestety. Na miejscu się współpracowników popytaj. Mój kolega tam pracował stąd wiem jak tam jest. Ja sam nie mam fb i mieszkam we flevoland także trudno mi cokolwiek więcej pomoc.
  • Odpowiedz
@IkBenPool: Jade tam bardziej żeby sie zresetować niż na zarobek, wypalenie zawodowe i życiowe mnie złapało w tak młodym wieku, jade przeżyć przygodę, pozwiedzać i poznać coś nowego. Mam nadzieje że spotkam jakiś fajnych ludzi.
  • Odpowiedz
@JogurtySmakowe: Bo ja właśnie wyjechałem przez pośrednika eurowork do agencji hobji no i tak średnio bym powiedział tzn. tragedii nie ma, ale jest bez szału i zastanawiam się właśnie nad zmianą właśnie na Otto i iść do Jumbo, ale niestety nie mają na razie wolnych miejsc do tej lokalizacji co Mirek wyżej polecał(Woerden), ale złożyłem na razie aplikacje i czekam na odpowiedź. Osobiście polecał bym bardziej Anglię jak chcesz się zresetować
  • Odpowiedz
@JogurtySmakowe: Samolotem praktycznie 2 godzinki masz, a loty za grosze. Amsterdam i kultura super, ale jak przyjeżdżasz na wakacje bo jak do roboty to raczej poznasz kulturę w stylu "Chłopaków z baraków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja na podstawie jakiegoś tam doświadczenia swojego najpierw pojechałbym do UK, a później po 1-2 miesiącach wziął urlop(masz chyba 1.5 dnia na miesiąc jak dobrze kojarzę) i poleciał sobie na 3-4
  • Odpowiedz
@JogurtySmakowe: I ogarniałeś coś? Też chciałem pojechać do Jakiegoś Jumbo z kumplem, ale Otto nie odpisuje mi na maila, mimo że pytali sie od kiedy jestem dyspozycyjny i na ile chciałbym zostać.
  • Odpowiedz