Wpis z mikrobloga

#xiaomi
#android
Z racji tego, że mojej matce powoli wypala się ekran chciałbym przesiąść się na coś innego. Głównie zależy mi na w miarę dobrym aparacie, telefon będzie służył głównie do social mediów czasem zdarzy się jakaś prostsza gierka. Z tego, co przeglądałem dosyć rozsądną propozycją wydaje się redmi note 7 który po zainstalowaniu gcama robi bardzo przyzwoite zdjęcia. Telefon jednak nie posiada NFC, którego bardzo często używam, lecz naklejka z banku powinna rozwiązać ten problem. Słyszałem, że po czasie mogą pojawić się powidoki i tego się najbardziej obawiam. Proszę o pomoc
  • 7
Słyszałem, że po czasie mogą pojawić się powidoki i tego się najbardziej obawiam. Proszę o pomoc


@kulek656: nie boj sie wszystko bedzie dobrze, powidoki juz cie nie beda meczyc, obiecuje ( )

Nie zadales zadnego pytania, nie bardzo wiadomo w czym ci pomoc ¯\_(ツ)_/¯
@kulek656: z tymi powidokami, to nie chodzilo ci raczej o wypalanie sie ekranow oled?

Redmi note 7 nie ma ekranu oled, wiec to odpada. A o powidokach nie slyszalem nic, to jest stosunkowo nowy telefon, dwa miesiace na rynku, wiec ciezko o dlugotrwale uzytkowanie.

Telefon jak telefon, jesli potrzebujesz duzego ekranu i baterii i sensownych flakow, to nei wiem czy dostaniesz cos lepszego w tej cenie.
@PurpleHaze Od zawsze byłem zwolennikiem czystego androida i głównie waham się nad tym redmi ze względu na brak nfc. Jak myślisz telefon spokojnie wystarczy na 2-3 lata ?
chciałbym spróbować jakiejś nakładki bo zwyczajnie wygląd czystego androida pomimo możliwości różnych nakładek mnie męczy
@kulek656: oj co do dlugoterminowych prognoz to ciezko cos powiedziec, na moje 2 lata powinien spokojnie wytrzymac. Moze troche bateria stracic na pojemnosci ale to normalne.
Natomiast jesli byc sie decydowal, to mocno sugeruje lepic szklo hartowane na ekran, a tel do jakiegos etui.