Wpis z mikrobloga

O, w wykopalisku odkryłem nowy, "niezależny" portal - conowego.info, co bardzo chce udawać conowego.pl.

Teksty w tym portalu są oczywiście w 100% obiektywne i niezależne. Możemy np. przeczytać następujące artykuły:

Załamany “bezstronny” D.Tusk komentuje nokaut PiS-u. “Wynik opozycji oceniam wysoko” [WIDEO]

Totalny upadek Krystyny Jandy. Chora pogarda wobec Polaków. [Komentarze]

Młody Stuhr załamany po deklasacji PiS-u. “Trudno to ogarnąć rozumem”

Porażające fakty ujawnia S.Latkowski. Z tej gejowskiej agencji korzystali celebryci. Czy chodzi o Wojewódzkiego? [WIDEO]

Bezczelność stulecia! Mosbacher ingeruje w wybory i krytykuje Konfederację ws. 447!

Wassermann w 3 minuty w pięknym stylu wyjaśniła Brejzę i Zembaczyńśkiego. HIT [WIDEO]

Dla mnie, po trzech latach komisji, nie ma żadnych wątpliwości, że Marcin P. był tzw. słupem. Raport Wassermann ws. Amber Gold

Ktoś taki był Premierem RP, włosy się jeżą na głowie. Kompromitacja Ewy Kopacz na komisji VAT

Korwin przeraża: Wolę, jak pedofil poklepie córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego

Kaczyński odpowiada Korwinowi i zamyka dyskusję ws. 447: To bezczelność. Niczego płacić nie będziemy

Bukmacherzy już wiedzą. Konfederacja wejdzie do europarlamentu. PiS pokona KE

HIT! Polityk SPD nie wytrzymuje rozmowy z Tarczyńskim i przeklina na wizji. [WIDEO]

SZOK! Niemiecka telewizja poucza TVP, że nie transmitowała przemówienia Tuska

Schetyna drwi z pozycji Polski

PiS vs PO – dwie konwencje, dwa światy

Wielka klasa Jarosława Kaczyńskiego


Artykuły oczywiście są niepodpisane, a próba skontaktowania się z redakcją odsyła do strony głównej. Innymi słowy - idealne portal dla #4konserwy i wróżę mu duże sukcesy na wykopie.

P.S. Znalezisko wstawiło konto @JohnySins, które ma 6 miesięcy i dwie akcje - dodanie tego znaleziska i zaplusowanie jakiegoś randomowego zdjęcia na mikroblogu 6 miesięcy temu. Coś czuje, że przed jesienią aktywuje się znacznie więcej takich kont.

#neuropa #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #wykop #polityka
rzep - O, w wykopalisku odkryłem nowy, "niezależny" portal - conowego.info, co bardzo...

źródło: comment_W658UXHkGK2om6GF2NVfvsTFa0yfLUoK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@rzep: Na Wykopie były już wrzucane często takie fake-portale, tworzone z domenami podszywającymi się pod znane portale, kiedyś o tym pisałem, były takie kierowane w prawice i lewice, zaraz sprawdzę czy gdzieś to mam
  • Odpowiedz
@rzep:

Wróże świetlaną przyszłość. Strona ma wszystko co cenią 4konserwy
- proste, rynsztokowe słownictwo
- prosty i jasny przekaz nie pozostawiający żadnej możliwości interpretacji czy oceny
-
  • Odpowiedz
@rzep: Zaczyna się realizować dokładnie ten sam schemat co przed wyborami w 2015. Pojawiające się z dupy "witryny z newsami", zero informacji kto jest autorem artykułów, zero informacji czy właścicielem tych witryn są firmy czy osoby prywatne, brak jakichkolwiek danych kontaktowych - a w przypadku samych "artykułów", malutka część wydaje się być oryginalna, cała reszta jest albo żywcem skopiowana z innych stron, albo delikatnie je tylko przerobiono. Tematyka? Kontrowersje, plotki,
  • Odpowiedz
@rzep fajnie że na takich portalach wszystko jest takie proste jasne i przejrzyste, żadnego skomplikowania czy zawiłych relacji geopolitycznych czy wewnętrznych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rzep: xDD Wejdźcie w jakiś artykuł, zjedźcie na sam dół i kliknie w link "Realizacja: parsec.pl - Szybkie, tanie i bezpieczne strony internetowe" Strona główna firmy z "bezpiecznymi stronami" sama ma problem z certyfikatem
  • Odpowiedz