Wpis z mikrobloga

@nietwojinteres135 chodzi o samą kulturę grania na konsoli. Zawsze to one służyły do grania i coś jest w siedzeniu na kanapie razem ze znajomymi z padem stworzonym do grania idealnie dopasowanym do ręki. Plusem jest też to ze można się wygodnie wyłożyć jak chcesz, byleby mieć dobrą widoczność telewizora
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135 pad jest stworzony ze intuicyjnie się go obsługuje, myślę że max po kilku razach będzie ci się grało przyjemnie. Są też minusy gry w pada np w fpsy, nie ma tej precyzji, ale ja nie narzekam i w co tylko mogę gram na konsoli
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Xbox one here. Szybko przyzwyczaiłem się do pada. Dobrze gra się nawet w strzelanki. Konsoli nie wybierałem zamiast PC bo posiadam i to i to. Na PC grałem głównie w RTS, RPG i MMORPG, gram głównie na konsoli ponieważ dobrych strategi już nie produkują a WoW mi się znudził.
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135: Ja zaczynałem ogarniać granie na padzie od FIFY później grałem w wyscigowe i jak się przyzwyczaiłem do pada to ograłem Watch Dogs 1 który nauczył mnie strzelać i celować :) i dzisiaj przyjemniej mi się gra w FPSy na konsoli jak na PC
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135 Ja na przykład musiałem wybrać między PC a PS4 bo mój obecny laptop nie domagał, a nie mogłem sobie kupić dwóch sprzętów i wybór padł na konsole. Głównym argumentem była ciekawość, nigdy nie miałem tego typu sprzętu a wydawało mi się być całkiem spoko opcją rozłożyć się po pracy na kanapie przed dużym tv, włożyć płytę i po prostu grać nie martwiąc się o jakieś sterowniki i inne pierdoły. To
  • Odpowiedz
@nietwojinteres135 ja całe życie życie grałem na PC, konsole kupiłem półtora roku temu i już jakoś nie mam ochoty wracać na PC.

Nie będę robił z siebie Downa i twierdził, że grafika jest taka sama jak na PC, ale ciągle uprage komputera to był straszny drenaż portfela, a zestawiając konsole o PC w tej samej cenie to nie ma co porównywać.

Komfort grania dużo większy, jak siedziałem kilka godzin przed monitorem
  • Odpowiedz