Wpis z mikrobloga

was sie powinno #!$%@? #!$%@? tak sie powinno was #!$%@? jak tylko was moze #!$%@? pis platforma was tak nie wyruchala jak wyrucha was pis #!$%@? az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat #!$%@? to jest dramat ze w tym antyludzkim panstwie w tym panstwie w ktorym media #!$%@? nie byly w stanie powiedziec ze zbigniewa stonoge zbezszczeszczono ze ten czlowiek ma 118 wyrokow uniewinniajacych ze te sadowe #!$%@? powtarzam #!$%@? sadowe #!$%@? tego czlowieka oskarzaly bezpodstawnie i po latach uniewinnialy ze to nie jest czyms wartym tego by tego czlowieka wprowadzic do parlamentu bedzie was pis ruchal w dupe bedzie was pis bedzie #!$%@? dymal tak jak was platforma nie dymala ta #!$%@? ten maly karakan #!$%@? kaczynski smiec zniszczy was sumlinskie kanie lachonie telewizje republiki beda wam #!$%@? odbieraly smak zycia wy #!$%@? idioci narodowi polscy idioci ja mam to w #!$%@? #!$%@? bo mnie stac na wszystko bede zyl #!$%@? tak #!$%@? jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z polski i bede sie z was #!$%@? frajery smial ze wy takie glupie sa tacy #!$%@? debile ktore to #!$%@? pisowskie wybrali nie na korwina nie na stonoge tylko na jakies #!$%@? petru zydow w dupe #!$%@? #!$%@? na kukizow #!$%@? glosowalito jest ta wlasnie #!$%@? polska przez taka #!$%@? polske przez was #!$%@? #!$%@? nic sie w tym kraju nie zmieni bo jestescie #!$%@? warci i trzeba was #!$%@? ruchac i na was zarabiac bo jestescie banda narodowych #!$%@? i nieudacznikow

#wybory
  • 1