Wpis z mikrobloga

Mirki, che kupic Niebieskiemu wiatrowke-pistolet. Bedzie idealna na dzialke :)
Wybiore miedzy Weihrauch HW40, HW75 albo Zoraki HP-01 (Ultra) ale nie o to mi chodzi, bo z tym sobie poradze :P

Pytanie do Was mam o to gdzie oddac wiatrowke do przegladu zerowego? Albo gdzie kupic wiatrowke po takim przegladzie? Szukam i nie moge znalezc. Przewaznie sa w sklepach uslugi 'tuningu' sprezynowek a nie PCA... Czy tu nie trzeba nic poprawiac?
#wiatrowki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hertha: w zoraki nie ma za bardzo czego poprawiać ale ogólnie w pca poprawia się pompkę. Poza tym wszystko to samo co w pcp/co2 czyli uszczelnienie między lufą a zaworem, poszerzenie i polerowanie kanałów wylotowych, polerowanie zespołu spustu.
  • Odpowiedz
@Hertha: pca generalnie nie trzeba poprawiac zeby celnie strzelac, pomijam odpowiednie smarowanie, czy ustawienie spustu itp pod indywidualnego strzelca.
iMO zzoraki najfajniejszy, bo tani porównujac do hw 75, a ma duzo wieksze mozliwosci energetyczne
  • Odpowiedz
@onet12: Zoraki fajnie ze mozna dobic troche wieksze cisnienie ale znow wyglad taki se. HW75 troche drogi choc jakosc wykonania, wyglad i miodnosc jest super :) Wybor jest otwarty i mam jeszcze troche czasu.
  • Odpowiedz
@Hertha: wiatrówka to nie żona nie musi być ładna ( ͡° ͜ʖ ͡°), ważne żeby była celna i oferowała dobra ergonomię, widziałem hw 75 jest ok, ale udawania na siłę broni palnej IMO jest bez sensu, bo koniec końców z lufy i tak wyskakuje śrut 4.5 o energii 7 jouli, ale wygląd to kwestia gustu, jak się podoba mu 75 to bierz :)
  • Odpowiedz
@Hertha: ale to nie musi być ta sama, bierzesz foto i dzwonisz do naszych speców od drewna i. Któryś na pewno się podejmie za rozsądną kasę. Ja będę sam robił do zorakiego, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  • Odpowiedz
@onet12: Oooo wolaj pls jak skonczysz. Chocby to mialo byc za pol roku. Ciekawe jak wyjdzie. Musze zglebic temat magikow od osad w drewnie i popytac. W sumie to chwyt drewniany przesadzalby o Zorakim :)
  • Odpowiedz