Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny Polacy pokazali, że można ich #!$%@?ć, biczować, upokorzyć ale i tak będzie dobrze bo przecież jest 500+. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze, nawet za 10 pokoleń tu będzie #!$%@? smród, brud i malaria. Cały czas przy korycie są te same mordy które robią to samo od 30 lat, a w społeczeństwie panuje na ten cały burdel przyzwolenie.
Ja osobiście już nie mam żadnych złudzeń co do jakości życia w tym kraju i jedyne co mi pozostaje to tylko kierunek zachód.
A najtragiczniejsza, a zarazem najśmieszniejsza kwestia przy tych wyborach to to, że PiS bez względu na wynik tych wyborów naobiecywałby (i jeszcze naobiecują, możecie robić skriny) takie pakiety socjalne, że Szwecja przy tym to mały #!$%@?.

A najgorsze jest to, że na chwilę obecną nie ma dla tych #!$%@?ów z PiS'u czy PO, żadnej sensownej alternatywy która rzeczywiście robiłaby cokolwiek dobrego dla kraju. A jeśli ktoś taki jest to zostanie przekrzyczany przez oszołomów, którzy lubią jak rząd przekupuje ich za własne pieniądze.

Dlatego tutaj oprócz "Jeszcze Polska" pasuję właśnie ten utwór, nieoficjalny hymn naszej ojczyzny, którą sami zabijamy swoimi decyzjami.

Kult - Polska
#muzyka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazpo #wybory #polityka
uncomfortably_numb - Po raz kolejny Polacy pokazali, że można ich #!$%@?ć, biczować, ...
  • 2
  • Odpowiedz