Wpis z mikrobloga

@pescyn: ja co jakiś czas przeglądam rynek tych zegarków i za każdym razem kończy się "a właściwie po co mi to" będę znał puls czy coś tam? Serio? Na to warto wydać przy fajnym wyglądzie klasycznych zegarków? Może ty mnie przekonasz
  • Odpowiedz
@Picfan: zegarek dedykowany mojemu ulubionemu bondowemu filmowi "From Russia with love", więc stety niestety taką gwiazdkę dali, co trochę oczy boli, ale głupio chodzić z zegarkiem co wskazuje tylko 12:00 :-) pomijając ten "detal" zegarek bardzo przyjemny
  • Odpowiedz
@pescyn: Jak się podoba to kup. Nie kupuj podróbek, zegarków produkowanych przez firmy niezegarkowe i badziewnych marek, które klepią swoje logo na tanich zegarkach z Chin i dorabiają do tego otoczkę produktów wysokiej klasy.
  • Odpowiedz
@zaspanyziom: swatche mają pierdyriard wariantów, niektóre są całkiem ciekawe i wyróżniające się i jak mówiłem trochę sentymenty, bo kiedyś tam cisnęli je mocno w reklamach. A dlaczego by warto? Używane są śmiesznie tanie, nawet te stainless steel [niestety reaguję alergicznie za chromowane/niklowane wynalazki, więc lwia część budżetowych, albo starszych czasomierzy odpada], nawet znoszone egzemplarze doprowadzisz do jako takiego stanu pastą do zębów bo to miękki akryl oraz zawsze miło jest
  • Odpowiedz