Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirasy!
Znajoma w ramach pracy na studia przeprowadza ankietę, ale niestety nie uzyskała dużo odpowiedzi, dlatego pojawia się do was prośba - jeśli ktoś miałby wolnych 5-10 minut, proszę, wypełnijcie to. Temat jest wam dobrze znany, bo dotyczy patostreamów. Link do ankiety znajduje się niżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-6rT32zidWMraMrYz27iRzEDtvRxxOpXQvRZloY-zwz1lAQ/viewform?usp=sf_link

Dla zwiększenia zasięgu przygotowałem też małe #rozdajo . Jako, że od kilku lat jestem aktywnym stopowiczem, stwierdziłem, że z każdej wyprawy będę przywoził jeden magnes na lodówkę przeznaczony specjalnie dla Was. Tym razem mogę podzielić się magnesem z Pragi. Dodatkowo zwycięzca nie otrzyma go pocztą, ale wręczę go osobiście, przy okazji zabierając wygranego na piwo, które ja stawiam. Znaczy to, że możecie dostać go nawet po roku czasu, jeśli akurat będę w waszej okolicy :) Kiedyś organizowałem już podobne rozdajo, wtedy zwycięzcą był @Krzyszy, który dostał wygraną po około 8 miesiącach i mam nadzieję, że potwierdzi wam moje słowa. :)

#ankieta i w sumie # patostreamy ,ale nie taguję dla zwiększenia zasięgu. :)
  • 13
@popularny_polityk: Dziękuję.

Co do rozdajo - zwycięzcę wylosuję w wolnej chwili, prawdopodobnie dziś wieczorem. Mireczki zza dalekiej granicy też mogą klikać, może po kilku latach uda mi się was odwiedzić i wręczyć wygraną :P
@EsoGetsReal: dzięki za słuszną uwagę, przekazałem, ale już chyba niestety będzie musiała tak to zostawić, bo zmiany mogą wpłynąć negatywnie na wyniki. ;/

Dodatkowo mogę już ogłosić wyniki losowania. Wygrywa... @Krzyszy XD tak, drugi raz wygrał moje losowanie - gratuluje XD Żeby nie było, że coś mnie i tego Pana łączy, poza jego fartem, to zrobiłem losowanie drugi raz i tym razem wygrał @SpalonyHeretyk . Pierwszy z wygranych otrzyma to, o