Wpis z mikrobloga

Kamil Scheicht obecnie byłby zwyczajnym youtuberem, a kilka lat temu został #!$%@? przez cały internet tylko dlatego że zbierał na komputer.

Czasy się zmieniają, a Kamil miał wielkiego pecha. Gdyby poczekał 2 lata z taką inicjatywą, mielibyśmy pewnie spoko poradniki. Życie... ¯\_(ツ)_/¯

Spoiler dla niewtajemniczonych:


#gimbynieznajo #polskiyoutube #nocnazmiana #ciekawostki
db95 - Kamil Scheicht obecnie byłby zwyczajnym youtuberem, a kilka lat temu został #!...

źródło: comment_V2isiOQoKI1ddT0Z9fzduIfDimiBh4kk.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@db95: pamietam to, do dzisiaj mam o to ból dupy xDDD
lubiałem typa oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

kilka lat później wszystkie JUTUBERKI co go cisnely same pozakładały patronajty i sprzedawały się dużym firmom za hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@db95: No szkoda chłopa. Pamiętam że był naprawdę mocny na polskiej tubce. Po tej akcji zaczął się naprawdę mocno motać, z tego co widzę że próbował parę razy wypłynąć jako lajfstajlowy vloger, ale niestety. Aparycja i bajera nie ta.
  • Odpowiedz
@Sleepypl: jakiś 2/3 ludzi poszli na grób jego ojca i podobno coś tam odwalili wysyłając mu zdjęcia + cały czas ktoś pod jego dom podjeżdżał a jak było wiadomo z vlogów ten dom był jego mamy i miał też siostre wtedy w młodym wieku.
  • Odpowiedz
@db95: Pionier polskiego jutuba, serio.
Kto pierwszy robił regularne poradniki? No on.
Kto miał live stream 24/7 jako pierwszy? No on.
Kto pierwszy zbierał dotacje? No on.
Kto robił vlogi w stylu Gonciarza, przed Gonciarzem? No właśnie...
  • Odpowiedz
@db95: o też kojarzę gościa, nawet spoko sie to przypadkowo oglądałem
dla mnie największy rak youtuba to te patronajty, sponsorzy, donejty itd. Co to dało niby nam lepszego? nic, tyle ze pokupowali lepsze obiektywy, drony i stały się te "gwiazdy" bardziej bucowate. Sama treść nie jest lepsza, plus zastanawiasz się czy nie opłacają gościa że poleca jakieś gówno.
  • Odpowiedz