Wpis z mikrobloga

No to co wieś Tarło w lubelskim. #swiatmescuda dzisiaj tak spontanicznie i lużno ( krwa zawsze tak pisze) wiecie o co chodzi, wieś złotopolska, nazwa - czy mówi jakieś konkretne rzeczy?
No myślę że jest zaprzeczeniem tarła - i tam tarła nie ma. I się chciałem pośmiać ( cham) a tu się okazuje że - 459 mieszkanców czyli o jakieś 150-160 więcej od mojego ciemnogrodu.
Za pierwszym rzutem na jedną ulice wiejską, widziałem młodego chłopaka jak rąbał drewno na podwórku ( z ojcem, albo z kimś innym ) chciałem rzucić że '' pewnie spotka go los przegrywa'', no kto wie ja z autopsji i z podróży po Tarło wiem że tam nic nie mają oprócz - firmy ROKEN producenta okien PVC i ALU. Sklep też mają 2-3 km od siebie jak dobrze się orientuje na tej mapce. W poszukiwaniu chłopaka z siekiera, natrafiłem na emeryta który słodko sobie odpoczywa na trawniku przed bramą i kontempluje z innym panem ( może synem) - no rozumiem, nudzą się to dyskutują.
Jedziemy dalej po tej ścieżce.
kapliczka matki boskiej - jest
drzewa - są
sklep - jest, 2km od wsi
budka - nie ma, dziwne
telewizja i internet - są
Żyć nie umierać
Żartuje. No jak chodzi o nature to nie ma jakiegoś apogeum piękna ot jbane chaszcze i pola elizejskie posadzone ziarnem.
O tutaj znalazłem tego chłopaka ( przepraszam nie rąbał drewna,a może to inny)
młody z ojcem coś przy piasku działają, no smutno mi na ten widok gdyż jak znam życie to nie będzie miał pełnego wrażeń dzieciństwa ( może kto wie)
Jak na wieś nota - 2/10 czyli w miare okej.

#przegryw
Pobierz Mescuda - No to co wieś Tarło w lubelskim. #swiatmescuda dzisiaj tak spontanicznie i ...
źródło: comment_J3K8a7Tot4Khg6iBgOV4W8F6YunIaZNz.jpg
  • 21
@Mescuda: nie znasz mnie to nie oceniaj :D seksu nie uprawialam nigdy, netflixa nie ogladalam nigdy. tez marnuje czas na #!$%@? ale staram sie to zmieniac, Tobie radze to samo a co zrobisz to Ty bedziesz wiedzial sam