Wpis z mikrobloga

@rybsonk
@whiteglove
Największym moim zdaniem problemem tej reformy jest to że rocznik który obecnie jest w 3 gimnazjum nie może neo zdać. I to już trzeci rok i będzie tak jeszcze przez następne 3. 6 lat szkoły praktycznie bez możliwości niezdania xD
  • Odpowiedz
@rybsonk siedzę w pociągu i mi się budzi ale nie aż tak żeby Ci 10 razy tłumaczyć. Powiedz mi które 2 roczniki równocześnie skończą liceum (pisałeś o problemie na studia) - dokładnie datami
  • Odpowiedz
@bedist w teorii tak albo wręcz nie wiadomo. Szkoły same nie wiedzą co robić w takich sytuacjach i bardzo ich unikają. Chyba musiałbyś pobić dyrektora żeby się przekonać.
Powiem Ci tak: udzielam korków z fizyki od wielu lat i w pewnym momencie wszyscy z tego rocznika zrezygnowali bo "i tak nas nie uwala"
  • Odpowiedz
@Binnion: Wybory samorządowe powinny być przed europejskimi, żeby ewentualny nowy rząd był w Europie, a nie przyjmijmy teoretycznie, że PiS jedzie do Brukseli, a od listopada w Polszy będzie rządzić KE
  • Odpowiedz
Wybory samorządowe powinny być przed europejskimi, żeby ewentualny nowy rząd był w Europie, a nie przyjmijmy teoretycznie, że PiS jedzie do Brukseli, a od listopada w Polszy będzie rządzić KE


@depmod: mówisz o parlamentarnych
  • Odpowiedz
@bedist: Nie rozumiesz, ze w szkołach fizycznie nie ma tylu miejscy by przyjąć podwójne roczniki w takiej ilości jak kiedyś. Są różne klasy, ale dla każdego rocznika jest połowa miejsc ktore kiedyś przypadały na jeden
  • Odpowiedz
@bedist: W mojej okolicy jest zupełnie inaczej. Poza tym, uczę się w szkole plastycznej i wiem, że nie wszystkie dla uczniów klas ósmych i gimnazjalnych będą dostępne różne specjalizacje. Trochę to przykre, że mają ograniczony wybór.
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: oczywiście żadnej zalety nie wymienisz, bo leming nie myśli. nic dziwnego, ze 70% osób z wykształceniem podstawowym, popiera #dobrazmiana. lepiej włącz sobie tvpis na odreagowanie, bo wylała sie na ciebie fala hejtu xD
  • Odpowiedz
gimnazja to był dobry pomysł, sam przeżyłem i wielu moich znajomych. Tylko od starych ludzi słyszałem o patologiach w gimnazjach itp. Była to szansa na oderwanie się od toksycznych ludzi, na zmianę środowiska i na nowy start. To co obecnie się dzieje to kolejna już patologia w wykonaniu naszego (nie)rządu.


@Agemaker: Wiesz co, nigdy nie patrzyłam na to z tej strony, ale w sumie masz rację, Ja też po podstawówce
  • Odpowiedz