Wpis z mikrobloga

no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo w którym do wygrania są dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP.

W czwartek zrobiłem identyczne, mirkowi @Niepiotr już kupiłem bilety i odebrał

Warunki:
1. zaplusuj wpis
2. przeczytaj cały wpis

Skąd mam na to pięniądze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarejestrowałem się w usłudze Monese dostałem 75 zł za to (15 funtów) ( ͜͡ʖ ͡€)

Wy tez możecie te pieniądze uzyskać i sobie nawet wypłacić w bankomacie, przez Prywatną Wiadomość podam kod, który podaje się przy rejestracji. 

Poniżej instrukcja:

Monese (konkurencja Revoluta) daje za założenie bezpłatnego konta 15 funtów. Zalet jest wiele do poczytania na ich stronie ale największa jest taka, że otrzymujemy darmową kartę no i te pieniądze jako bonus za rejestrację.

Kolejność jest taka:
1. Rejestracja konta, podanie adresu gdzie maja przysłać kartę (mi przysłali po niecałych dwóch dniach, pomimo, że szacowany to był prawie 2tygodnie).
Ważne by wybrać, że chcesz mieć konto w funtach (jest do wyboru też w euro) ale wtedy dostaniesz 15 euro, zamiast 15 funtów, a wiadomo, w funtach wyjdzie więcej bonusu :)
ważne by podczas rejestracji podać kod który podam przez prywatną wiadomość by nie łamać regulaminu
2. Aktywacja karty i zasilenie (ja to zrobiłem Revolutem)

3. Kupienie sobie coś np. batonika w sklepie płacąc kartą Monese
4. Wpada bonus 15 funtów.

To specjalna promocja okresowa by przyciągnąć nowych użytkowników, do końca maja trzeba tylko zarejestrować konto i spokojnie czekać na kartę i dostaniecie 15 funtów (specjalnie ich zapytałem ;-)

PS Obserwowanie mnie podawja szanse na wygraną (fajna opcja na mirkolos :P)

Aplikacje: Monese: Google Play | Monese AppStore

---
PS Na mój tag #kodyodlubiekiedy wrzucam kody do różnych usług, jesli macie chęć to dołączcie do 700 mirków którzy obserwują :) 
lub zapiszcie się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. 

#film #kino
LubieKiedy - no to kolejne ROZDAJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do wzięcia udziału w #rozda...

źródło: comment_Kr5gYq2Qawpc9tHgoSq87Xw23BsZlHsZ.jpg

Pobierz
  • 29
@LubieKiedy: Ale ci co to zrobią to wiadomo szanse mają najwięcej. Kim trzeba być by się sprzedać za bilet by ktoś miał metalową kartę która daje mu jakieś bonusy. Jest jeden komentarz na to "XD" i tyle w temacie. Zrobił bym rozdajo w zamian za dane z dowodu osobistego bo zbieram i na to samo by wychodziło. A no i jakieś tam 100 zł czy ile to wychodzi.
@LubieKiedy: Ale ja nie o sprawdzaniu mówię. Tylko, żeby założyć konto musisz podać dane z dowodu osobistego, a tyle się mówi o bezpieczeństwie. Bo ktoś ma mieć metalową kartę to ja sprzedam dane z dowodu osobistego za bilet do multikina i 15 funtów co na polskie według kursu wychodzi: 73 zł w zaokrągleniu tyle kosztuje twój dowód osobisty. Naprawdę?
@Eskeel: pomyliłeś usługi - metalowa karta jest w Revolucie.
Piszesz nieprawdę, że trzeba podawać dowód osobisty by założyć konto. Można na kilkanaście różnych sposobów (jak na screenie) a nawet z ich pomocy:

Akceptowane są następujące dokumenty:


rachunki - nie akceptujemy rachunków za telefon komórkowy

krajowy dowód tożsamości lub prawo jazdy - adres musi się zgadzać i należy przesłać zdjęcia przodu i tyłu dokumentu

pozwolenie na pobyt - tył i przód

inna
LubieKiedy - @Eskeel: pomyliłeś usługi - metalowa karta jest w Revolucie. 
 Piszesz ...

źródło: comment_UPo5x8kn8B05IKJZqiR5ja6Z8V37A1bz.jpg

Pobierz
@LubieKiedy: Revolt czy Monese czy każda inna usługa. Podawanie danych osobowych to głupota sama w sobie. Powiem ci więcej, nie mam alertów blik ani innej usługi. Dowodu nigdy nie zgubiłem problemów też nie miałem. A wiesz dlaczego? Bo mnie uczono, że takie coś jak twoje posty czy ta akcja z kryptowalutami to czysty idiotyzm. Na rachunkach też masz dane osobowe, o tym mówię. W takim razie co ty masz tego, że
@Eskeel: BIK =! BLIK nawet możliwe że jesteś u niech w bazie ;) tydzień temu też pisałem krytycznie o tych ostatnich sposobach z kryptowalutami Mam 15 GBP. Monese czy Revolut są nowoczesnymi usługami bankowymi, które podlegają pod brytyjską Komisje Nadzoru Finansowego, czyli Financial Conduct Authority.
"Podawanie danych osobowych to głupota sama w sobie" - ostatnio dzwoniła do mnie urządniczka bo nie podałem ulicy (bo nei było w systemie podane jako konieczne)
@LubieKiedy: Faktycznie blik a bik to coś innego, biuro informacji kredytowej a blik to dwie sprawy. Pomyliło mi się, przyznaje się. Tak czy siak nie odpowiedziałeś na pytanie co masz z tego? A sprzedawanie danych osobowych za 73 zł jest głupstwem.

BIK =! BLIK nawet możliwe że jesteś u niech w bazie ;)

Na pewno nie jestem. ;)