Wpis z mikrobloga

@Adriano_anoni ja swoim na luzie powiedziałem że paliłem kilka razy w życiu, że mi to średnio smakuje ( to prawda) i że pewnie jeszcze kiedyś zapale. Całkowicie to zlali, powiedzieli żebym tylko innego gówna nie brał, a ojciec żeby mu trochę kiedyś przynieść jak będzie okazja bo nigdy w życiu nie próbował i jest ciekaw. Jestem ze wsi, rodzice rolnicy więc chyba ok xd
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni:
Kwestia bardzo indywidualna zależna bardzo mocno od poglądów oraz świadomości Twoich rodziców w temacie narkotyków. Kiedy mieszkałem z rodzicami to powiedziałem im że od czasu do czasu po palam i przyjęli to bez problemu. Zależy to też pewnie od tego jak wygląda Twoje palenie, czy jest to okazyjne raz na jakiś czas bez wpływu na życie codzienne czy chodzisz spalony 24/7 i nic nie robisz. W drugim przypadku rodzice mogą
  • Odpowiedz
@Adriano_anoni:
Jeśli chodzi o palenie w domu to też jest kwestia zapachu który może rodzicom przeszkadzać nawet jak zaakceptują to że w ogóle palisz. U mnie rodzice nie tolerowali tego zapachu i mimo tego że nie miałem problemów z paleniem przy nich to tak czy tak na dworze xD
  • Odpowiedz