Wpis z mikrobloga

  • 0
Pytanie do różowych pasków. Wczoraj byłem bardzo zmęczony 2 tygodnie spania po 4 h robią swoje. W dodatku wypiłem dużo. Kobieta z którą spędziłem nazwijmy to wtedy radosne chwilę nie daje mi spokoju XD. I zaprasza do siebie do domu na powtórkę. Mimo że wczoraj wyznała mi co czuje do mnie. Ja powiedziałem szczerze że teraz to tylko podniecenie z mojej strony. Mało tego wcześniej z nią rozmawiałem że nie chce się z nikim wiązać. A jedyna moja pasja to pracą. #pytaniedoeksperta #rozowepaski w trakcie jak to pisze wysłała mi zdj jak leży w majtkach
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Thachi to by było niemiłe. Właśnie o tym mówię. Wysłała do mojej byłej z którą się przyjaźnią zdj jak się calujemy już ja zablokowała xD
  • Odpowiedz
@wys97: wkopales sie niezle. rozowe potrafia sie zaangazowac. napisz jej konkretnie ze niczego jej nie obiecywales od poczatku i na drugi raz nie idz na taki uklad z rozowa ktora jest niezdecydowana i przede wszystkim mysli emocjonalnie :)
  • Odpowiedz
@wys97: Ale co się przejmujesz¯\_(ツ)_/¯ W------e w nią. A jak suka przyjdzie na bolca to zrób swoje i powiedz, że może sobie już iść. Nie ma w was za grosz asertywności, boicie się co sobie o was pomyślą inni. W------e w innych.
  • Odpowiedz