Wpis z mikrobloga

@steemm: to są te reklamy w obszarze powiadomień? W Androidzie JB można w systemie wyłączyć możliwość tworzenia powiadomień dla spamującej aplikacji.
@steemm: a czemu nie chcesz rootować? Zrootuj, przyznaj uprawnienia aplikacji wycinającej reklamy, a na koniec w programie SuperUser wybierz, aby żadna inna aplikacja nie dostawała uprawnień roota.
@steemm: @rss: Zrootowałem swojego SGS2 mimo, że nie miałem zielonego pojęcia o tym. Poczytałem na forach, na YT fajnie koleś przedstawia jak to zrobić. Jak coś spieprzysz to na gg można z nim pogadać. Spróbuj, zawsze możesz w wypadku potrzeby skorzystania z serwisu wgrać dedykowany ROM, pewnie licznik flashy można też jakoś wyzerować.
@haxxx: w SGS1 nie było czegoś takiego, jak licznik flashy. Chciałes inny rom? Wrzucasz przez odina/CWM i tyle. Było prościej... :(
@rss: Ano, kiedyś nie było telefonów i też ludzie żyli :) Ale dziwi mnie nakładanie takich obostrzeń, że trzeba rootować, aby wydobyć z telefonu wszyskie jego możliwości. Kupujesz w sumie produkt to powinno się dostawać wszystko.