Wpis z mikrobloga

Dziś około 24 dni bez pmo. Dotychczas udało się wytrzymać maksymalnie 21 ponad pół roku temu, więc jest jakiś progres

Mam dwa pytania do tych, którzy mieli flatline, wiedzą czym jest i jak go zidentyfikować, bo nie jestem pewny czy go mam lub miałem

1. Czy niskie libido to warunek konieczny, żeby stwierdzić flatline?
2. Czy możliwe, że osłabienie fizyczne, taka słabość w mięśniach, podobna do tej w grypie to skutek flatline?

#nofapchallenge
  • 4
1. Czy niskie libido to warunek konieczny, żeby stwierdzić flatline?


@niesmakujemitakawa: istnieją dwa typy flatlinów. Podczas jednego odczuwasz popęd non stop, nawet na miękkim #!$%@?, mózg domaga sie dopaminki.

1. Withdrawal Flatline Phase
This phase is very tough. You feel depressed, anxious and irritable all the time. The thing that irritates you is that you feel urges all the time.

The possibility of relapsing in this phase is the highest. All
@xCytrulina: zazdroszczę, mnie 10 dni temu złapał withdrawal F.L.AT. Tam wyżej jest napisane, że szansa na relaps jest wysoka. W moim przypadku było totalnie inaczej, miałem chęci tylko do leżenia na łóżku i na izolację od ludzi.
@fapowiczowski: Ciekawa i przydatna wiedza. Dzięki. Jeśli mam flatline to raczej ten pierwszy, bo właśnie mam duże libido. Czuję się smutny i zmęczony, nie mam siły fizycznie, ale też nie jest jakoś tragicznie raczej, więc nie wiem czy to flatline nawet. Z energią jest chyba porównywalnie jak podczas długiego ciągu PMO, może trochę gorzej. Jak widzisz sam nie wiem, a myślałem, że jeśli będę miał flatline to będę pewny, że to