Wpis z mikrobloga

niedawno stuknela mi 18, koledzy z klasy chwala sie zarobkami, a ja zagubiony, samotny przegryw, bez prawka, oszczednosci, checi do czegokolwiek prawdopodobnie niezdaje w tym roku wiec musze znalesc jakies zajecie, zeby w koncu zapoznac sie w temacie i pokazac wychowawcy i rodzinie ze wreszcie sie za siebie wzialem.
jak myslicie jaka robota bylaby odpowiednia dla kompletnie niedoswiadczonej osoby bez znajomosci? mysle ze moznaby bylo zaczac od wykladania towaru lub pakowania artykulow bo na ulotki czy zbiór owocow to cos niewiele ofert (na grupach na fb nie patrzylem) Mam lęk że nawet tak prosta robote moge spieprzyc przez stres zwiazany z tempem bo wolalbym prosta robote bez kontaktu z losowymi ludzmi (kasjer, ekspedient, kelner). jakie rzeczy nalezy wiedziec oprocz godzin pracy, stawki, obowiazki?
#praca #przegryw #pytanie #pierwszapraca
  • 9
@urzytkownik_wykopu: możesz spróbować z wykładaniem towaru na pułki, albo gdzieś na stróża się załapać. Zbieranie owoców też jest ok, bo zobaczysz że nie ogarniasz to zrezygnujesz. Nie zdasz czego? Do następnej klasy?
@Erbolt: na czym glownie polega praca stroza, byles nim kiedys? gdzie najlepiej szukac sezonowych prac? aktualnie jestem w 2 technikum inf. ale poziom porazka, nic nie umiem oprocz zarobienia kabla i podstaw budowy komputera czy obsluga pakietu office. mam problem z polskim ktorego nie dam rady a do tego frekwencja na poziomie okolo 50% z paru przedmiotow ale powiedzmy ze jest szansa na poprawienie