Wpis z mikrobloga

właśnie skończyłem oglądać naruto shippuudena i zastanawiam się czy warto zacząć oglądać boruto ?
Czy będzie miało podobną ilość do shippuudena ?
Natknąłem się również na infomację ,że Naruto umrze w boruto.Może ktoś to potwierdzić ʕʔ

#anime #manga #naruto #boruto
  • 13
  • Odpowiedz
@Zin331 Jeśli oczekujesz poziomu shippudena to nie to samo, mam wrażenie że kierują się tu ku młodszemu pokoleniu aniżeli temu które wychowało się na naruto. Nie mniej jednak jak jesteś fanem uniwersum warto bo jest parę fajnych akcji, no i dalej widzisz ulubione postacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam jednak nadzieję że anime nabierze tempa z czasem i wciągnie mnie jak shippuden. Co do informacji że Naruto
  • Odpowiedz
@Zin331 Zostawili sobie furtkę, te słowa mogą znaczyć wszystko w sumie. Równie dobrze śmierć ale to chyba jasne że kiedyś musi umrzeć w końcu jest człowiekiem. Tak manga jeszcze trwa.
  • Odpowiedz
@kotoamatsukami: W shippuudenie na początku bylo podobnie , myślałem że Sasuke zabije Naruto. Jak sądzisz ,ile mniej więcej będzie jeszcze trwało to anime , i jakie są szanse że Naruto zginie ? Bo narazie tylko chciałem oglądać Boruto dla wcześniejszych postaci xD
  • Odpowiedz
@Zin331 Myślę że tyle samo co Shippuden, ciężko powiedzieć konkretnie ale jest sporo fillerów (tak samo jak w Naruto xD) więc pewnie trochę to potrwa. Przy obecnych wydarzeniach raczej nic mu nie zagrozi ale sądząc po pierwszej scenie z Boruto (podobnie jak pierwsza scena w shippudenie) można sądzić że na pewno coś mu się stanie w przyszłości, czy zginie ciężko stwierdzić. Warto obejrzeć dla wcześniejszych postaci ale nie nastawiaj się na
  • Odpowiedz
astanawiam się czy warto zacząć oglądać boruto ?


@Zin331: Nie, 90% anime to jak na razie fillery, które niby są kanoniczne, ale tak naprawdę tragiczne.
  • Odpowiedz