Wpis z mikrobloga

@miejskismog: Czyli ogólnie powinno być luźno? Naczytałem się różnych spraw, do tego moja kobieta to blondyneczka śliczna to wiesz. Chce wiedzieć, czy będę mógł ją samą do sklepu puścić, żeby nikt jej krzywdy nie zrobił.
@vlahbej: No na serio. Pamiętam jakieś #!$%@? sprawy, gdzie banda brudasów zgwałcila i zabila laskę we
Włoszech na plaży i tysiące podobnych. Kalabria jak na południowo-wschodnim wybrzeżu a wiem, że przez Włochy dużo brudasów próbuje się przebić. Zamiast się dziwić, jeśli cokolwiek wiesz , mógłbyś po prostu mi odpowiedzieć.
@Skinny_P: Tysiace ? Miliony odrazu. Powiem tak. Nie daj sobie prac mozgu propagandom. Mowie ci to piszac z miejsca ktore podobno juz upadlo i biegaja uchodzcy po ulicach :P A jednak z zona jedlismy w niedziele na "no go". Blagam. Jedyne z czym problem w Kalabrii to mafia i to ze polodnie wloch jest ogolnie biedne i brudne. Polecil bym bardziej Ligure gdzie bywam.
@vlahbej: Całą swoją wypowiedź mogłeś ograniczyć do dwóch ostatnich zdań. Nie przypominam sobie żebym mówił coś o tym, że sprawa imigrantów wygląda w określony sposób. Nie wiem, więc pytam. Nie daje sobie prać mózgu, bo nie biorę tego co można przeczytać w internecie za pewnik, dlatego pytam. PYTAM. Btw. dzięki za pomoc.