Wpis z mikrobloga

@Umeraczyk wystarczy, że wolisz coś od czego innego to nie musi być twoje hobby pamiętaj, ze w tym nnym wypadku będziesz robił to samo za mniejsze pieniadze, chyba warto się pomęczyć parę lat za to żeby całe życie więcej zarabiać i mieć jakąś przyszlosc
  • Odpowiedz
@Zatapiac no remontówke traktuje jako takie dorobienie sobie, jakby mi nie wyszło z psychologią to w każdej chwili (o ile mój szef nie umrze lol) mogę do niego iść, już mam z grubsza przeszkolenie o wszystkim więc gitara
  • Odpowiedz
@Umeraczyk pamiętaj, że świat nie jest sprawiedliwy i jeżeli masz zajawkę na psychologię to musisz poświęcić dużo więcej czasu i więcej w to włożyć niż na studiach na poli, takie gadanie ale zdaj sobie z tego sprawę, i jeżeli jara Cię psychologia to idź w nią na 300% ale pamiętaj że to była Twoja decyzja i nie miej pretensji do świata że skończysz w wyżej wymieniony maku :)
  • Odpowiedz
@Umeraczyk powodzenia życzę:) tylko pamiętaj przy wyborze studiow, że niektóre zapewniaja ci przyszłość bez względu do tego jak się przyłożysz, a przy innych musisz być najlepszy żeby coś osiągnąć :) mi nikt o.tym nigdy nie powiedział, może ci ta wiedza się przyda przy wyborze najlepszego
  • Odpowiedz