Wpis z mikrobloga

czy Ty nie miałeś teraz do SO wracać bez broni?


@mrowed: Coś się dzieje, jak wróci się bez broni? Próbowałem wygooglać, jaki będzie efekt, ale nigdzie nic nie znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrowed: no właśnie 2-3 osoby pisały o tym wczoraj i się zastanawiałem, czy po prostu w------l, czy jakiś special effect, a nie chce mi się przechodzić gry po raz kolejny, żeby to sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) chooooociaż.... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Joii: Po raz kolejny proszę cię o podanie mi gry która w takim razie jest według ciebie j-----m majstersztykiem. Oczywiście zostajemy przy grach które podchodzą jako tako pod epegi
  • Odpowiedz
@Skyworld: pisze ci typie, że prawie każdy RPG bije guwnothica na głowę. Czego ty oczekujesz? Ze poświęcę kilka dni żeby wymienić wszystkie te gry?
  • Odpowiedz
@Joii: Czego oczekuje od kogoś kto nie potrafi zakodować że proszę go o podanie JEDNEJ gry według niego która jest bardzo dobra? Sam nie wiem, już pewnie niczego.
  • Odpowiedz
@Joii: God of war która jest po prostu grą typu hack and slash? Czy mówisz o nowym God of war. I porównujesz starego gothica który był krytykowany jedynie za c-----e sterowanie do dość nowej gry.

Co ty w ogóle chcesz typie

Chciałem żebyś podał grę z gatunku rpg co ci k---a napisałem ale jak widać nie dotarło do ciebie która bije gothica. To ty zaczynasz skakać że nie wiesz jaki
  • Odpowiedz
@Skyworld: masz k---a grę rpg która bije guwnothica pod każdym względem do tego ukazała się wcześniej - Fallout 2. Rok 2001 to premiery takich hitów jak jak ICO, Final Fantasy X, Halo: Combat Evolved, Metal Gear Solid 2, Max Payne, Shenmue 2, czy Silent Hill 2. A to jedynie kilka przykładów. Gdzie tym hitom do guwnothica?
  • Odpowiedz
@Mnichuy: a niektórzy nigdy nie lubili guwnothica, tak cieżko zrozumieć? Wtedy nie było konkurencji w RPG 3D, ale nawet Morrowind jest milion razy lepszy
  • Odpowiedz
@Mnichuy: podałem wyżej kilka przykładów gier z 2001 które biją guwnothica na łeb, na dla fanboya zaślepionego nostalgią argumenty nie działają xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joii: Ty się zachowujesz jak antyfan zaślepiony nienawiścią, daj ludziom grać w to na co mają ochotę i oceniać to wedle swojego sumienia.

Wchodzisz do grona fanów gothica, którego sam bardzo lubię i dziwisz się że ludzie bronią gry która ma dla nich duże znaczenie.

Nie podoba ci się Gothic? I fajnie, każdy ma swój gust itd. nie znaczy to że daje ci to przyzwolenie na tak dziwne zachowanie, gdzie
  • Odpowiedz