Wpis z mikrobloga

wszystko crowdsourced jest oblezione przez Januszy siedzących tam 24 h/d.


@kaaban: co to za bullshit? Ja osobiście mam ciągle braki w projektach, ludziom sie nie chce robić. Tak przynajmniej jest na utest :)
  • Odpowiedz
@Testujezycie: od gierek po trudniejsze apki dla gigantów technologicznych. Jak ktoś ma konto, przeszedł akademie / zrobił jakieś tety, to można mi wysłać maila, wrzuce gdzie mogę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Rabusek ja piszę właśnie z doświadczenia na utest, natomiast są to historie sprzed pół roku. Najmocniej siedziałem rok temu i wtedy trzeba było chodzić z telefonem do kibla, bo jak przegapiłeś powiadomienie to po 10 minutach nie było już miejsc.

Jak już gdzieś się załapałeś, to podczas pisania zgłoszenia błędu takiego, jakiego wymaga formatka i akademia, 5 osób dodawało już takie samo zgłoszenie, oczywiście po łebkach I niezgodnie z zasadami -
  • Odpowiedz
Najmocniej siedziałem rok temu i wtedy trzeba było chodzić z telefonem do kibla, bo jak przegapiłeś powiadomienie to po 10 minutach nie było już miejsc.


@kaaban: miałeś mega pecha i trafiałeś do projektów które były źle ustawione albo miały na prawdę dużo zaproszonych ludzi

5 osób dodawało już takie samo zgłoszenie, oczywiście po łebkach I niezgodnie z zasadami

I poprawiali po minucie? Placeholder bug, za to można wylecieć z platformy. Jak widzę, od razu zgłaszam, dwie osoby potraciły już konta, reszta szybko
  • Odpowiedz
Ile można tak dorobić robiąc zlecenia z tego utesta?


@m0rdeczka: NDA, niestey nie mogę Ci powiedzieć. Ale głodem przymierać nie będziesz jeśli masz dużo czasu :)

To same
  • Odpowiedz