Wpis z mikrobloga

Cześć o/
Uczył się ktoś z was pracy w photoshopie?
Jestem studentem i ostatnio wiecie, nabywam potencjalnych umiejętności, które mogą mi się kiedyś przydać, a obsługa photoshopa to nie takie byle co raczej xD
Program jest intuicyjny? Łatwy w obsłudze? Dobry żeby w ogóle zacząć przygodę z grafiką kąkuterową?
No i jeszcze, jest tu może jakiś student, który korzystał z tej zniżki na 20euro miesięcznie?
#studbaza #grafika #grafikakomputerowa
  • 11
  • Odpowiedz
@OrzechowyPepe: uważasz, że program jest warty tych 20 euro miesięcznie?
Cały czas mówię o pakiecie premium, który normalnie kosztuje 60 euro, ale zniżka dla studentów pozwala go mieć za 20, to wygląda jak dobry deal.
@Bartholomew: dzięki za wartościową radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem, że robienie zdjęć koleżankom z przyczajki wystarcza...
A może ja ornitologiem zostanę?
Ostatnio ubrałem ubranie maskujące w kształcie trawy
  • Odpowiedz
dzięki za wartościową radę


@Aroneu: Wbrew pozorom jest to, moim zdaniem, jakaś rada. W każdym razie jest to droga, którą ja sam pokonałem by stać się grafikę. Nie że z koleżankami fotki ani nawet memy, ale bawiłem się po prostu robiąc różne rzeczy bez spiny i bez tutoriali. 1) to były czasy bez netu, zwłaszcza YT, który jeszcze nie istniał, 2) pozwoliło mi to ustrzec się przed powielaniem schematów, w
  • Odpowiedz
@Aroneu: Czy program jest łatwy w obsłudze? Jeżeli nie zna się narzędzia, to każde jest tak samo trudne - można powiedzieć że PS jest intuicyjny, jeżeli popracuje się też w innych programach tego typu (np. Gimp).
Bardzo łatwo nauczyć się podstaw, ale do profesjonalnego użytkowania trzeba już sporej wiedzy (a nie tylko umiejętności kliknięcia w ikonkę) - PS to tylko narzędzie. Najlepsza forma nauki to zabawa z programem (nawet te
  • Odpowiedz
Program jest intuicyjny?


@Aroneu: na początku niekoniecznie, wiele rzeczy ba które nie zwracam teraz uwagi na początku były dość enigmatyczne.

Po wielu latach do większości rzeczy które wykonuje nie używam nawet graficznego interfaceu tego programu, po prostu na całym ekranie mam zdjęcie które obrabiam. Photoshop jest bardzo elastyczny pod względem dostosowania do użytkownika ale żeby wiedzieć czego chcesz musisz go poznać... ( ͡°
  • Odpowiedz