Wpis z mikrobloga

Tak patrzę, patrzę i nie mogę ogarnąć. Jak długo można robić makijaż? Sama jestem babą i lubię się malować itp.
Ale żeby tak długo?! Przecież połowa jej dnia to malowanie i poprawianie wciąż jednego policzka.
Szoooooook
#bigbrother
  • 11
  • Odpowiedz
@zuza20: jak ja bym się tyle tynkowała, to dzieci by z głodu padły, a pies narobił w chacie. Mi ogarnięcie siebie zajmuje max 30 min. Madzia musi iść do porządnej roboty, najlepiej do kamieniołomów :)
  • Odpowiedz
@molasus1234: mi również te pół godziny to już jest taki MAX
@lepkowa: możesz mu pokazać Madzię :D
@infinity90: ja już tu na wykopie widziałam jakieś wpisy na ten temat i dziś to na streamie przyuważyłam. Bardzo długo robi makijaż. Na policzki nakładała bronzer chyba z 10 minut gdzie moim zdaniem wystarczy na to nawet nie cała minuta.
  • Odpowiedz
@zuza20: Też lubię się malować ale jak patrzę na to jak pół godziny konturuje twarz, patrzy ze sto razy w lusterko, poprawia, dokłada... to aż mnie skręca. Myślałam, że to ja długo się ogarniam ale jednak się myliłam.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i też nie wyobrażam sobie tego, że tak robi codziennie w normalnym życiu.
  • Odpowiedz
@zuza20: ona sie maluje od 11 do 14, kiedys w sb wbilam na live i byla 11 i madzia sie malowala, poszlam na zakupy, zrobilam obiad i znow wlaczylam srtrima i myslam ze cos mi sie zwiesilo bo byla 14 a ta nadal sie malowala. Strasznie irytujaca jest. Jak na poczatku mnie to bawilo tak teraz wqrza, bo czasami maja jakies zadanie i czekaja na nia az ksiezniczka skonczy malowac oko
  • Odpowiedz