Wpis z mikrobloga

Witajcie! Patrząc przez okno ciężko znaleźć kolory, więc przychodzimy z #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pośród plusujących wylosujemy jedną osobę, która dostanie od nas (oczywiście #zadarmo) zakupy o równowartości 100zł z darmową dostawą do wskazanego paczkomatu!

Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „dodniadziecka” otrzymacie 20% zniżki! Zniżka będzie trwała do dnia dziecka włącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez #mirkolos jutro około 17.00, zielonki starsze niż ten post nie biorą udziału!

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
Sox-in-the-Box - Witajcie! Patrząc przez okno ciężko znaleźć kolory, więc przychodzim...

źródło: comment_8cjW8E4WwKu0y3wJor46Z9yBTw0JTbh8.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@dump: najpewniej tak jest, bo niestety po wielu konsultacjach ustaliliśmy, że skład 80% jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia. Jest dopuszczalny pewien błąd, chyba koło 3%, ale kolorowe 100% bawełny to niestety żarcik. Nawet jeśli mają sitodrukiem zrobiony nadruk na skarpecie 100% bawełny to samo sito coś jednak waży, więc to też nie będzie 100%
  • Odpowiedz
@odwrocone_ytrewq: 86% ( w co i tak nie wierzę ) ich skarpetki są jednymi z gorszych jakie porównywaliśmy. Sprawa wygląda tak, że naprawdę dla mnie więcej bawełny to dobry biznes, bo ze wszystkich używanych przez nas surowców jest najtańsza - ale więcej jej nie da się wsadzić.
  • Odpowiedz
@kexus512: ja leżę, podnoszę nogi do góry, jeszcze jak mi różowa mówi, że mam trzymać pudełko to aż się pocę - tło jest białe, zdjęcie się robi i potem dwa dni mam zakwasów w brzuchu który i tak jest coraz większy :D @bambucza11: produkt jest dużo bardziej sezonowy, produkując ich mniej mamy koszty porównywalny do długich
  • Odpowiedz