Wpis z mikrobloga

Witajcie! Patrząc przez okno ciężko znaleźć kolory, więc przychodzimy z #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pośród plusujących wylosujemy jedną osobę, która dostanie od nas (oczywiście #zadarmo) zakupy o równowartości 100zł z darmową dostawą do wskazanego paczkomatu!

Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „dodniadziecka” otrzymacie 20% zniżki! Zniżka będzie trwała do dnia dziecka włącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie przez #mirkolos jutro około 17.00, zielonki starsze niż ten post nie biorą udziału!

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
Sox-in-the-Box - Witajcie! Patrząc przez okno ciężko znaleźć kolory, więc przychodzim...

źródło: comment_8cjW8E4WwKu0y3wJor46Z9yBTw0JTbh8.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: to ja od siebie dodam które wzory polecam:
koniczyny, wąsy bordo, Zygzak Musztarda Czerń i Beż, Czarno Białe Kwadraty, Skarpety Papryczka Chilli, Skarpetki Drut Kolczasty, Skarpety w Młotki i Gwoździe

i których nie:
podkowy, biały fragment na paluchach sie przetarł (przynajmniej w mojej sztuce)

chyba więcej nie mam od was
  • Odpowiedz
@Sox-in-the-Box: Mocno się dałam stereotypom... Weszłam z ciekawości w sklep, przeglądałam sobie skarpetki i jak najechałam na obrazek z męskimi, to raz się trafiły męskie nogi, owłosione, a za chwilę wygolone i... przez sekundę zastanawiałam się, czy jakiś błąd się wkradł i daliście zdjęcie kobiecych nóg xD
  • Odpowiedz