Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Denerwuje mnie to że coraz więcej frajerów którzy nawet jak markety będą sprzedawać na grilla przyprawione gówno na kiju to i tak to kupią!
Czy naprawdę ludzie nie czują że ta karkówka czy szaszłyki z marketu to smakują jak gówno?
Mało tego dużo osób wykłada na talerz i mówi że sami zrobili oczywiście po pierwszym kęsie czuć że to chemiczne gówno z odpadów mięsa które jest po terminie ale ciul im to smakuje, serio się potem dziwią że nie są zapraszani na grilla.
#gotujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy je co lubi, sam czasami jakąś karkówkę w tych przyprawach z np. Lidla kupię

nie każdy ma czas, a przede wszystkim chęci, żeby kupić karkówkę u rzeźnika, marynować w 100 przyprawach i wrzucić na grilla i grillować tak jak pan Gordon Ramsay powiedział, ludzie lubią prostotę

i tak wiem, że to "5 minut roboty, a smak 1000 lepszy", owszem, mogę się zgodzić, ale ludzie przez te 5 minut wolą
  • Odpowiedz
Cootasiewicz: @bomba4: O, już się znalazł piwny neofita XD Nigdzie nie napisałem że zachwycam się Perłą, to takie zwykłe piwko do grilla. Piję tak mało i tak rzadko, że ta Perła mi wystarczy. Ale rozumiem, że jeśli nie zachwycam się byle gównem śmierdzącym brudnymi skarpetami w kolorowej butelce za dychę to nie mam prawa głosu XD

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: Ja odkąd kupiłem karkówkę wieprzową na mięsnym i sobie sam zamarynowałem to zrozumiałem, że karkówka za każdym razem może być smaczna, a nie tylko raz na jakiś czas, w zależności od tego jak żylaste i tłuste mięso kupisz. Polecam spróbować, bo chyba nawet cenowo taniej wychodzi, a kwestia przygotowania to jest może 5-10 minut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pasta z anonimowych. Tego jeszcze nie grali xdd

Może ci ludzie też jedzą tak rzadko karkówkę, że ta z marketu im wystarcza? I nie jestem neofitą, po prostu zrobiłem takie porównanie. Piwo jak piwo, mieso jak mięso
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyny sluszny i prawilny szaszlyk, to dobre jakosciowo mieso wieprzowe, nabijane na patyk na przemian z cebula i do tego musztarda, grube kawalki, do tego pieprz i sol, nic wiecej, szaszlyk ktory ktory nie potrzebuje pospiechu, miekkie mieso a nie spalone, bez marynaty tip, no ale czasy sie zmieniaja, moda na grila i usa sosy, marynaty itp, ludzie jedza oczami, taka prawda, nie kazdemu chce sie bawic w kuchnie.
  • Odpowiedz