Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ells: idę w sobotę na wesele i wolę iść sam niż szukać randomowych ludzi których nawet nie znam tylko po to żeby nie być samemu na weselu. Nie rozumiem za bardzo tej paranoji, taki wstyd iść samemu?
  • Odpowiedz
@ells: To jest jakaś choroba cywilizacyjna z tymi weselami, od pół roku szukam i jest dramat, wszystkie koleżanki ba! nawet panny, które były zdeklarowanie zakochane we mnie nie dalej jak kilka lat temu, nic zero, żadna nie ma akurat czasu, chęci, została przegrywem i nie wychodzi z domu... Przytyłem trochę ale, żeby aż taki problem ;/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie chce mi się wołać wszystkich, a w ramach wytłumaczenia:
Wesele kuzyna, mam dosyć tego, że ja i brat jesteśmy traktowani jak przegrywy życiowe, te pełne politowania spojrzenia i #!$%@? nuda przy stole!
Nie chcę też randomowej osoby brać, bo zapraszać obcą osobę do domu rodzinnego to mocno krępujące by było dla mnie.
Wersja -a to nie idź -odpada również
  • Odpowiedz
@fan_internetu: czułam się zażenowana przed rodzinką, bo przy wszystkich gadał dwuznaczne teksty w moją stronę- nie zważał na to, że obok stoją moi rodzice, dziadek itp. No i przed weselem wyznaczyłam pewną granicę, na którą rzekomo się zgodził, ale i tak śmiechłam jak usłyszałam tekst czy śpimy razem w łóżku (mieliśmy osobne w pokoju). xD
  • Odpowiedz