Wpis z mikrobloga

To zadanie o Gomisa jest #!$%@?, mam ustawione wyszukiwanie przeciwnika nie po zbliżonej lokalizacji. To nic, że wpuszcze Zlatana i kogoś tam jeszcze jak i tak trafiam na Polaczków, którzy nie mają nawet grama internetu i zamiast gry jest #!$%@? pokaz slajdów, #!$%@? z EA mieli to naprawić w którejś z ostatnich łatek i gówno. Sam mam neta ponad 90 download, 70 upload na speed teście.
#fut
  • 9
@Wojtini1996: Download i upload to akurat nie ma tu żadnego znaczenia. Istotny jest ping. Możesz mieć i 5Gb/5Gb a jak będziesz miał ping 300ms to uja pograsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roxi5017: Gram na kablu, światłowód, pobieranie 90 mega na sekundę, wysyłanie też bardzo wysokie bo około 60 mega, ping też bardzo mały, jak trafiam na Niemca to spoko, ale jak na Polaka to jakaś masakra.

@rbbxx: A ping 10-15.

@PanGrishu: Możesz wpuścić kogo chcesz, ważne, że zaczynasz graczami z Saudi. Wpuszczałem głównie dopiero jak przeciwnik wpuścił swoich, a tak to się bawiłem, chyba, że mnie #!$%@? łapał przez lagi.
@PanGrishu: skąd wy to bierzecie, że nie zaliczy zadania ? We wszystkich tego typu "wygraj anglikami" itp. liczy się tylko skład, z którym rozpoczynasz grę, pozniejsze zmiany się nie liczą.

Na flashback firmino jest zadanie z 3 graczami Liverpoolu i Brazylii, i uwaga, również wystarczy rozpocząć nimi mecz, a w trakcie zmienić bolców na normalnych zawodników

Tak było zawsze :D