Wpis z mikrobloga

Mireczki, który telefon wybrać, lub coś innego do polecenia? Budżet do +- 2-2,5k. Głównie zależy mi na aparacie,. Telefon wykorzystuję do spotify, yanosik, google maps, poczta. Kolejny ważny punkt do czytnik z przodu, telefon często wykorzystuję w samochodzie. Co do huawei mam obawy czy US&A dalej banować nie będą, nie chcialbym stracić dostępu do najbardziej potrzebnych aplikacji.
#telefony

Który telefon, do ~2k>

  • Samsung S9 44.0% (11)
  • P20pro 8.0% (2)
  • Samsuns A70 0% (0)
  • Mi9 48.0% (12)

Oddanych głosów: 25

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Terki: Dzięki za komentarz, rzeczywiście jest całkiem dobrze z tymi zdjęciami. Wcześniej trafiłem gdzieś na stronę, na której ta jakość wyglądała po prostu słabo ;/ Były to zdjęcia w dzień. Podejrzewam, że w nocy to tylko p30pro da radę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theBrain: sam niedawno stałem przed takim wyborem. Ostatecznie z uwagi na całokształt padło na #s9+

Wcześniej Xiaomi Mi5, ale zdechło. Apki, których nie da się usunąć zwykłą metodą w Samsungu, można usunąć przez adb (co z resztą sam zrobiłem).

Warto chyba jednak wziąć pod uwagę Oneplus, bo wg różnych opinii sot lepszy niż w Galaxy.
  • Odpowiedz
@mystichussar: Z Oneplus nigdy nie miałem do czynienia oprócz dostrzeżenia jego popularności w internecie/wykopie. Raczej zostanę przy samsung / xiaomi. Różnica w cenie ok 500zł. Aparat na korzyść Samsung, nie wiem tylko czy jest wart aż takiej dopłaty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theBrain: wiele przemawia za s9. Jednak wiele też można wybaczyć tańszej Mi9. Wszystko zależy od tego czy jesteś w stanie wydać takie pieniądze. Jeśli tak i nie naciągasz przeznaczonego budżetu, to ja bym się nie zastanawiał i wybrał S9 (może S9+?).
  • Odpowiedz