Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek prosił mnie żebym ją zawiózł dziś rano do popularnego w mieście lumpeksu. Myślę sobie czemu nie? Może znajdę jakieś #perelkizlumpeksu
Otwierają o 9, różowy mówił, że musimy być koniecznie chwilę wcześniej więc tak za 10 się zameldowaliśmy przed drzwiami. Jak tylko podjechaliśmy, kolejka była jak w Lidlu gdy rzucili karpia... Najbardziej mnie zaskoczyło, że na czele nie stały stare baby, tylko młode chłopaki na oko koło osiemnastki. Chociaż stali to złe słowo. Byli po prostu przyklejeni do drzwi. Zaraz za nimi stał jakiś gruby Cygan z workiem jak na ziemniaki. Punkt 9 gościu otworzył sklep. Kwiat polskiej młodzieży razem z cyganem wpadli prawie z drzwiami do środka niczym agenci CBŚ z orzeczeniem o niepełnosprawności umysłowej. Stałem na końcu więc wszedłem jakąś minutę po nich. Lumpeks wyglądał jak sklep za komuny. Wieszaki praktycznie ogołocone do połowy. Worek cygana pełny, a chłopaki z pełnymi rękami szmat. Wszyscy stali oparci o ścianę przy wieszakach i czekali. Jak się potem zorientowałem na następną dostawę z magazynu. Cygan pokazywał młodym swoje zdobycze i odsprzedawał im co lepsze po dwie dyszki. #!$%@? chyba więcej tam zarobił niż wydał. Nieważne było jak rzecz wygląda, byle była odpowiednia metka, to się wystawi na olxa i zarobi ze trzy razy tyle. Nie wiem czy się z nich śmiać, czy podziwiać za przedsiębiorczość.
#cebuladeals
  • 11
  • Odpowiedz
  • 16
Swoją drogą czekam jak jakaś telewizja zrobi program na wzór tego co ludzie kupują te kontenery i potem sprzedają zawartość. Tylko tu walczyliby w lumpach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman09: standard bardzo popularny sposob zarobku widac to po olx dwie szkoly jedni poluja na metki drudzy na jakos a latwo ten trend zauwazyc przez olx i sprzedawanie typowo angielskich marek niedostepnych w Polsce idziesz za ciosem i cyk wchodzisz cyk w inne ogloszenia sprzedajacego i masz ze ta koszulka lacoste to nie meza i sie nie znudzila w stanie idealnym a zakup z lumpa za 12 plnow w cenie
  • Odpowiedz