Wpis z mikrobloga

#got

Oby tylko nie wpadli na spin-off serialu pt. "Arya w nieznanych krainach", gdzie zwiedza ona przez 10 sezonów różne dziwne miejsca, spotyka potwory, ludy z dziwnymi wierzeniami, non-stop #!$%@? się na miecze z kimś itp. Coś w stylu Xeny-Wojowniczej księżniczki. To by dopiero była żenada.
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@haes82: RÓBCIE SCREENY
Obstawiam że tak będzie, a żeby dostarczyć madgowego contentu to znajdzie samiczkę smoka, przywiezie ja do Westeros coby Dracharis założył nowy ród smoków Starków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haes82: Na jednej z nieznanych wysp, spotka swojego nowego przyjaciela, 100% Afroamerykanina o imieniu Makumba z którym będzie dalej podróżować, a on okaże się jeszcze gejem. Nie zapominajmy o silnej i niezależnej kobitce, z wyglądu podobnej do tej babki z gry Horizon. Mamy chiński geek z palmtopem, też by się przydał.
  • Odpowiedz
Na jednej z nieznanych wysp, spotka swojego nowego przyjaciela, 100% Afroamerykanina o imieniu Makumba z którym będzie dalej podróżować, a on okaże się jeszcze gejem. Nie zapominajmy o silnej i niezależnej kobitce, z wyglądu podobnej do tej babki z gry Horizon. Mamy chiński geek z palmtopem, też by się przydał.


@Szymon1012: drobne poprawki: chinczyk bedzie gejem, a makumba powinien faszerowac arie swoim poteznym naganiaczem.
  • Odpowiedz
@arcxa: Dobre. Ja bym jeszcze z Aryi lesbę zrobił. Warto wspomnieć o głównym czarnym charakterze, który of cours byłby zwykłym białasem o poglądach skrajnie prawicowych, najprawdopodobniej ze słowiańskimi korzeniami.
  • Odpowiedz
  • 0
Na cholerę w takim razie zarzynali serial w sześć odcinków? Żeby te wątki pozamykać w godny sposób potrzeba by jeszcze spokojnie dwóch sezonów, ale HBO i D&D w piździe to mieli. Dlatego chyba nie mają w planach żadnylego spinoffu, tak by podpowiadała logika... Mam nadzieję.
  • Odpowiedz