Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol
#lacunafabularnieczarnolisto
#lacunafabularnie

Jeszcze temat na pasty. One również niech ujrzą światło dzienne.

Przychodzi Felipe III do wróżki, gdyż P0rtugalczycy wierzą w takie demoniczne gusła.
- Co stanie się w 1520? - pyta.
- Wywołasz I Wojnę Światową - odpowiada wróżka.
- Hehe, masz rację - mówi król - a ile będzie kosztować litr bimbru w Lizbonie po wojnie?
- 5 franków.

Tu akurat mojego autorstwa.
  • 5
  • Odpowiedz
@Yokaii:
- Myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Georgetown, złapać w siatkę zwinnego, silnego Newbristolczyka i wywieźć go do Rivonii?
- Chyba nie.
- No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili uciec przed siatką, albo byli największymi głąbami z osady i gubernator sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci
  • Odpowiedz
W związku z samosądem KHX na Larsie
@gasior22 Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz statek do latakii. Bilet wyśle Ci zaraz do domu. Gdy wyjdziesz z portu pod pomnikiem jihadystów jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : halabarda. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 kuruszów i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Abu’l al-Hasan ibn Muzzaffaradin, ar-Haddad Zubajr Nowak i jesteś polskim imigrantem z Berberii. Pracujesz w
  • Odpowiedz
To uczucie gdy zrobiłem audyt w straży i wkurzyłem chłopaków xD Morale tak bardzo #!$%@?, a straż też tak bardzo #!$%@? xD Żałuje trochę, bo spoko było tych siedmiu strażników, a audyt zrobiłem przez przypadek, bo słyszałem o krecie xD Śmiecham, bo kapitan na górze, a ja poleruje muszkiet w biurze i przeglądam dokumenty, gildia go pociesza, a ja siedzę w biurze i #!$%@? jestem biurokratą poza kontrolą, łotrem zawadiakom, maskotką gildii
  • Odpowiedz