Wpis z mikrobloga

@NorskArisk: Wow. Laska ma konto od tygodnia i przez ten tydzień nie miała żadnych matchy. To już w waszym małym, ograniczonym świecie musi znaczyć, że musi być nieciekawą p0lką :D? O #!$%@? ziom.
  • Odpowiedz
@Namarin ale ja to mam w doopie, skoro przesunęła w prawo 1000 (słownie tysiąc) osób, ale jej nikt nie przesunął w prawo, to co, ma pecha? Nie wydaje mi się, ma mało ciekawy opis, a opis na tinderze to nie opis obrazu Matejki, tylko osoby, której jest to konto. Czego ty nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
ale ja to mam w doopie


@NorskArisk: Aaa to pewnie dlatego dajesz #!$%@?, że laska musi być nieciekawą p0lką i uważa się za nie wiadomo kogo, pewnie dlatego ze mną na ten temat dyskutujesz, bo masz to w doopie :D

Chłopcze, sam mam konto na Tinderze od nie pamiętam kiedy i też nie mam "matchy" (może dlatego że znaczna większość dziewczynek tam to wytapetowane Karyny z filtrami instagrama na ryjach) a
  • Odpowiedz
@Namarin sam przyznałeś, że większość kobiet na tinderze to wytapetowane karyny, więc ja nie wiem o czym ty chcesz rozmawiać.
Mam w doopie to, że ma takie problemy, stwierdziłem fakt, że jest nieciekawa, co wynika z ss wyżej.
  • Odpowiedz
@Namarin jesteś dzbanem, napisałem że jest nieciekawa i uważa się za niewiadomo kogo, bo taki jest wydźwięk jej wypowiedzi. Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
bo taki jest wydźwięk jej wypowiedzi


@NorskArisk: Jak widać nie dla każdego, może dla ciebie i kilku innych dzieciaków kochających narzekać na "p0lki" na mirko.

Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.


Ty za to nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma może inne zdanie a jak ma inne niż twoje to od razu nazywasz go dzbanem :D
  • Odpowiedz