Wpis z mikrobloga

Jest jakiś budżetowy (żeby do stówki się zmieściło) zestaw dla początkującego? Żeby był ten kubek, słomka i wszystkie rzeczy potrzebne (sorry za nieprofesjonalne nazwy). Nie chcę wywalić dużo kasy żeby później się okazało że mi to w ogóle nie smakuje xD.
#yerbamatewykopclub
  • 16
  • Odpowiedz
@JohnnyAK11: jakieś smakowe, ziołowe co w opisie mają listki a nie pył bo te to smakują paskudnie jak dla mnie

smakuje jak popiół po papierosach wymieszany ze startą skórą z pięt Cejrowskiego.

jak napisał autor tego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnnyAK11 Cruz można kupić w sklepie stacjonarnym we #wroclaw (ul. Kurkowa), ale jak nie pijesz yerby to może zacznij od czegos lżejszego żebyś się nie zraził.

A co do zestawu to tak jak pisali wyżej, styknie bombila (słomka) i yerba, a naczynko to może być zwykły kubek
  • Odpowiedz
@JohnnyAK11 Ja ogólnie pajarito nie lubie w opór. Strasznie czuje w niej dym.

Ja zaczynałem od green mate, to jest taki rodzaj yerby, który jest bardzo delikatny i smakuje mniej intensywnie, ale ma też mniejszego kopa. Potem przerzuciłem się na smakowe i zwykle yerby i było już spoko.

Generalnie polecam zacząć od jakiejś smakowej yerby żeby mniej więcej poznać jej smak, a potem już pójść w normalne yerby.
  • Odpowiedz