Wpis z mikrobloga

@United: w takim razie dla konserwatyzmu jest to neutralne dopóki owy ślub nie jest wykorzystywany do niszczenia lub zawłaszczenia modelu rodziny i wzorców wychowawczych w postaci ojciec/matka.

Konserwatyści używają też tradycyjnej definicji małżeństwa czyli związku mającego potencjał reprodukcyjny. W przeciwnym wypadku małżeństwo nie dochodzi do skutku nawet w przypadku pary heteroseksualnej chyba że para się z tym wspólnie pogodziłą. Dlatego to że ktoś tak to nazywa też w zasadzie jest obojętne dopóki rdzeń zostanie tam gdzie jest.

Natomiast zawarcie ślubu cywilnego i sobie nazywanie swojego związku jak się chce nie jest sprzeczne z konserwatyzmem. Sprzeczne jest jak powyżej promowanie i wypieranie rodziny z ojcem i
  • Odpowiedz
@United: Rozwiązałem w sumie na trzy sposoby (nie wszystkiemu screeny robiłem) Niejednoznaczne dosyć momentami i zależy na co nacisk bardziej kładłem
Jak na screenie dwa razy bardziej na lewo (najbliższa partia: na górze kukiz, na dole wiosna biedronia, którego swoją drogą bym na pewno nie poprał) i raz jak przycisnąłem (anty)imigracje że ważna to same centrum i najbliżej konfederacja
B.....a - @United: Rozwiązałem w sumie na trzy sposoby (nie wszystkiemu screeny robił...

źródło: comment_1V984yJjLimbsvAeW8o49RCVCx4FWoLl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@United @ArpeggiaVibration Nie jest to prawdą.
Rodzina jest wartością konserwatywną sama przez siebie. Małżeństwa osób tej samej płci podobnie jak adopcja przez nich dzieci wzmacnia więzi społeczne, wzmacnia bycie w stałych związkach.

Sprzeczne jest jak powyżej promowanie i wypieranie rodziny z ojcem i matką.


W jaki sposób to, ze ja sobie wezmę ślub z moim niebieskim i adoptujemy 3 małych kongijczyków wyprze rodzinę z matką i ojcem. Liczba takich małżeństw w ten sposób
Kjedne - @United @ArpeggiaVibration Nie jest to prawdą.
 Rodzina jest wartością kons...

źródło: comment_NcBlT27EmVv8upEKQscj1dQwSN2QEWZh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kjedne: nie, obowiązkiem rodzica jest wychowanie dziecka a nie zapewnienie mu domu a dziecku zapewnienie siebie rodzicom jak ty uważasz. Wychowanie to nie jest dowolność i nie zrobi tego poprawnie ani jeden facet ani jedna kobieta. Są duże z tym problemy. Czasem ojciec i matka mają z tym problem z powodów osobistych i problmów ze sobą - a co dopiero w przypadkach tak pokręconych jak zboczeńcy obojętnie jakiego kalibru czy
  • Odpowiedz
Czasem ojciec i matka mają z tym problem z powodów osobistych i problmów ze sobą - a co dopiero w przypadkach tak pokręconych jak zboczeńcy obojętnie jakiego kalibru czy geje czy zoofile czy transe czy nekrofile itd.


@ArpeggiaVibration:

Ale ma Pan dowód, w szczególności w postaci tych setek pokrzywdzonych ludzi, którzy teraz dochodzą pełnoletniości w Holandii, czy to chłopski rozum ?
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: No ok, w takim razie czemu uważasz, że ja z moim niebieskim mamy mniejsze szanse na poprawne wychowanie dziecka niż ja z moim niebieskim. Ja dr nauk xddd in spe, on lekarz (w sumie to też jeszcze in spe). Wydaje mi się, że mame z tatem nas na tyle poprawnie wychowali, skoro jesteśmy na tyle "osiągnieci" życiowo, że mamy szansę wychować dzieci lepiej niż dom dziecka.
  • Odpowiedz