Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Budo sam bardzo rzadko grałem w tym miesiącu a jak już siadlem bo miałem czas, to farmilem dużo tokenów i myślałem że coś jednak wpadnie, choćby na t5 skoro straciłem szansę na Lazo. Szkoda gadać, można się tylko wkurzyć a eventy kierowane są do ludzi na botach, którzy mogą na samych kooperacjach orać żetony - W i leci do przodu po maks żetonów dziennych. Nie wiem czy WG chce sztucznie zawyzyć liczbe
@BadWood: Lazo ponoć przereklamowany i słabszy od Szczorsa. Tak się mówi, że okręt za darmo, ale w sumie "płacisz" swoim cennym czasem, który jest na pewno wart więcej, niż jakikolwiek okręt, choćby najbardziej OP (a ten nawet koło takiego nie stał z tego, co słyszę opinie). Tak, jak pisze Budo, ja sobie powoli skrobię do interesujących mnie legendarnych modułów, a tak to już nic nie mam w sumie do roboty w
via Android
  • 0
@system_shock prosto w punkt. Chyba trzeba zrobić jak pisze @Budo i mieć totalnie #!$%@?, ale obawiam się że po jakimś czasie przestanę w ogóle zaglądać do gry. Były dni po długiej przerwie kiedy wchodziłem tylko po to żeby pooglądać okręty w porcie bo nie miałem ochoty wejść do jakiegokolwiek trybu w grze. Zdecydowanie taniej by mi wyszło kupić tego Lazo niż poświęcać ten stracony czas, ale sęk w tym, że faktycznie okręt
@BadWood: Możesz pry jakichś eventach pytać tu na mirko czy okręt warty grindowania, to będziesz wiedział. Np. wychodzi niedługo Yoshino t x za wungiel, który podobno jest niezły.
@system_shock:
Ja otworzyłem z 40 zwykłych kontenerów i 25 premium i... dostałem misję jedynie na V i VI tier (ofc z tych premium). Tragedia. Flamu natomiast chyba z 15 dostał wszystkie możliwe. No ale streamer przecież dobre RNG mieć musi :)

W kwestii Azumy to jest tragiczna z jednego prostego powodu - to okręt klasy wielkich krążowników a więc to duże i niezbyt zwrotne bydle. Nie byłoby w tym nic strasznego,
@FightMaker: No niestety tutaj się muszę zgodzić. Jak tylko wsiadam w Azumę, to wszyscy którzy mnie widzą natychmiast we mnie celują i strzelają. A kazda trafiona pestka niestety strasznie boli, pomimo tego, ze Azuma ma fajną naprawkę - nie tak dobra jak Salem, ale z szybkim reoladem, to po prostu nie ma czego naprawiać, bo jak dostaniesz z AP z cytką w gratisie, to już tego nie naprawisz. I faktycznie zdarza