Wpis z mikrobloga

Czasami w randomowych momentach freezuje mi grę, pojawi się kółko ładowania przez 2 sekundy, potem przez 2 sekundy gra przyspiesza jakby chciała nadrobić to co straciła, a w tym czasie nic nie moge zrobić. Ile setek i kontr przez to zmarnowałem to masakra, nie mówiąc już o straconych bramkach.

#fut #fifa19 #xboxone
  • 11
@ZjadaczTrujki: takie lagi to kwestia internetu albo połączenia konsoli z internetem. Przeciwnik ma wtedy normalny gameplay, a Twój net nie nadąża, więc na chwilę zatrzymuje się, a potem przyspiesza, żeby wyrównać. Więc Twój przeciwnik jak ma coś takiego, to Ty nawet tego nie widzisz. U mnie pomogło przełączenie się na wifi o częstotliwości 5ghz, a w ostateczności i tak podłączyłem się kablem i dopiero wtedy przestały mi niemalże całkowicie występować takie
@ZjadaczTrujki: Bez znaczenia czy 500Mb czy 3 Gb. Tu nie prędkość pobierania jest ważna, bo grając wysyłasz i odbierasz niewiele danych. Istotny jest ping. Chociaż też często mam to o czym piszesz, mimo, że ping do większości serwerów w tym momencie jest ok. Najgorsze kiedy przytrafi się to w trakcie rajdu na moją bramkę...
@ZjadaczTrujki: mam to samo. Światłowód 100mb, a co mecz jakieś lagi z dupy. No ale przecież Gold to super usługa i płacimy za jakość (tak mi jakiś mirek już pisał...) XD