Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiesLat2230: mam, pytaj o co chcesz. Od siebie dodam że używając na co dzień note5 jak chwilę posiedziałem na redmi7 to jednak widać i może przeszkadzać ekran który nie jest fhd. Jednym słowem downgrade nie jest wskazany.
  • Odpowiedz
@PaulStone: No ja przesiadam się z Motoroli G2 z 2014 roku która miała 1 GB RAM i PPI 290, na redmi 7 PPI to 269 więc mała różnica, ale 3gb ramu i 32gb ROM to w #!$%@? więcej niż 1 gb ram i 8gb rom :P

Jak działa Youtube? Co z Messengerem, Redditem? Wszystko działa płynnie? Jak z zasięgiem WiFi i 4G / 3G? Szybko działa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiesLat2230: a więc tak:
Radzę iść w wersję 3/64. Różnica w cenie do 32 jest niewielka a dodatkowe GB pamięci na pewno się przydadzą. Kwota 600zl o której piszesz, gdzie masz plan zamawiać? Ja 3/32 kupiłem w Chinach za około 460zl. Myślę że 3/64 dorwał byś za 500-530zł.
Za około 655zł da się wyjąć redmi note 7 4/64 jak stać cię na dołożenie kasy, myślę że to lepsza opcja. Choć jeśli
PaulStone - @PiesLat2230: a więc tak:
Radzę iść w wersję 3/64. Różnica w cenie do 32 ...

źródło: comment_haNNVPd3Pt6oYo2NIIa87C21BAZzRCfu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PaulStone: Niby różnica między 3 i 4GB nie jest duża, ale wg mnie warto tę stówkę dopłacić. Jest filmik, na którym koleś testuje obie wersje i ta z 3GB zabija sporo aplikacji włączonych wcześniej w tle w przeciwieństwie do wersji 4GB. Czy dla OP-a będzie to ważne, nie wiem. Dla mnie trochę jest. Nie trzeba aplikacji uruchamiać od nowa.
@PiesLat2230:
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski:
Problem w tym że Motorola mi się #!$%@?ła, a fanem smartfonów nie jestem bo rzadko korzystam :D
Więc chcę brać dosłownie na wczoraj telefon, stąd też z Chin mi odpada zakup :P
@PaulStone:
Dzięki za szczegółowy opis :D Skąd ogarnąłeś tą naklejkę na plecki? Masz szkiełko na frontcie? Co z jakimiś gierkami, idą swobodnie? Jak wygląda sprawa gwarancji i wsparcia community?

EDIT
mi-cool.pl ma redmi 7 32gb za 550
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niby różnica między 3 i 4GB nie jest duża, ale wg mnie warto tę stówkę dopłacić. Jest filmik, na którym koleś testuje obie wersje i ta z 3GB zabija sporo aplikacji włączonych wcześniej w tle w przeciwieństwie do wersji 4GB.

@koniecswiatajestbliski:
Z tym że redmi 7 jest w wersjach 2 i 3 GB RAM. Wersji 4GB nie ma. Myślę że piszesz o redmi note 7.
@PiesLat2230:
Jeśli chodzi o zamawianie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiesLat2230: takie czasy, fajnie się ogląda na tak dużym ekranie wszelakie treści. Da się dalej kupić telefony stosunkowo małe, pytanie co komu potrzeba i na jaki kompromis jest w stanie iść.
  • Odpowiedz
@PaulStone hej, mam zamiar kupić ten tel z proline dla dziewczyny. Ogólnie chciałaby dużo mniejszy, ale obecnie ciężko znaleźć coś mniejszego do 700. Myślisz, że nada się dla dziewczyny której najbardziej zależy na aparacie, ale w tym budżecie lepiej nie będzie.
  • Odpowiedz
@PaulStone osobiście posiadam redmi 4 pro i o ile zdjęcia wieczorowe są tragedia jak w większości xiaomi to w dzień jest naprawdę ok, przynajmniej dla mnie. Wydaje mi się że telefon 3 wersję nowsza nie powinna być gorsza...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goldenoss: no słuchaj, zależy jakie kto ma wymagania, wiem że dziewczyny mają parcie na jakość zdjęć przez te wszystkie snapczaty itd. Jest sampli zdjęć w necie, możesz sobie zobaczyć jak wyglądają fotki. Tak jak mówisz zdjęcia wieczorne są słabe.
Wszystko zależy też gdzie chcesz kupić bo w cenie redmi7 czyli tych 600zl może dokładając 50zl masz z Chin redmi Note 7 a on już robi o wiele lepsze zdjęcia...
  • Odpowiedz