Wpis z mikrobloga

Przeglądając teksty w Internecie można zwątpić w sens służenia ideałom, można zwątpić w patriotyzm .

Nigdy nie przypuszczałem że za taką ofiarę , za taki sukces , oceniać będą mnie w wielu przypadkach bezmyślni łajdacy .i o co Wam właściwie chodzi .o to że oddałem wszystko co miałem Ojczyźnie , że nic się nie liczyło , tylko uczciwa walko o wolną Polskę , o to , by była Wasza , nie sowiecka , nie komunistyczna .

Udało się--to był Cud nad Cudami .Więcej i lepiej nie mogłem zrobić .Przekazałem pełne zwycięstwo mówiąc bierzcie w swoje ręce .

To że efekty tak wielkiego i mądrego zwycięstwa są takie jakie są ,to wynik waszego angażowania się , waszych wyborów , waszego pilnowania .

Co potrzebujecie pały sowiecko, ZOMO-wskiej .Nie mieści się w głowie taka głupota nie wszystkich , ale wielu z Was .

Dla wielu z Was można zrobić wiele ale z Wami nie da się nic wielkiego. Wszystko co mi zarzucacie , o co macie pretensje do mnie ,to nieprawda ,to wersja SB i wymyślona przez moich kolego-wrogów na wszystko możecie uzyskać dowody .

Ja jestem idealista i dałem z siebie wszystko co możne dać człowiek .

Nie zapominajcie że to ja właściwie jednoosobowo poprowadziłem Was do największego zwycięstwa w dziejach i przekazałem to w Wasze władanie co z tego zrobiliście to już wspólna sprawa i wspólne szcz…albo ni…L.Wałęsa
  • 69
  • Odpowiedz
@Firletka: @ChinskiAgrest: @Ned: chyba kpicie. @lechwalesa wyniósł dokumenty, które rozpłynęły się w powietrzu. Historycy w swoich książkach dokumentują jego agenturalną przeszłość, a ten tu jeszcze obraża tych, którzy naprawdę walczyli, pierdzieląc o tym, że jak jakiś hiroł z hollywoodzkiego filmu sam Polskie wybawił ..

I wy wymagacie szacunku dla takiego człowieka?
  • Odpowiedz
@rudy2007: Mnie ciekawi jak muszą czuć się miliony ludzi zrzeszonych w Solidarności, którzy po 1989 zostali zwyczajnie w świecie oszukani. A Prezydent którego wybrali i który był przewodniczącym ich związku, fotografuje się z Jaruzelem niczym ze starym przyjacielem.
  • Odpowiedz
@steemm:

No tak. Śmieszny wypokowy anonim wie lepiej od komisji lekarskiej co mi się należy, a co nie. Nie wspominając już o tym, że ZUS prędzej ne da komuś komu się nalezy, niż da komuś, komu się nie nalezy.

I z zazdrości o te 500zł się nie zesraj.

@Nightmare16: Dlaczego?
  • Odpowiedz