Wpis z mikrobloga

Zbliża się Dzień Piwowara, a my nie moglibyśmy przegapić takiej okazji do świętowania! :) Razem z Browarem Czarnków, który obiecał dostarczyć spory zapas darmowego piwa, postanowiliśmy więc zorganizować 28 maja w Poznaniu Wykop Party III. Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj: http://www.wykop.pl/wykopparty . Zapraszamy! :)
  • 108
  • Odpowiedz
@nedira: Szlag mnie trafił, bo myślałam, że juwenalia mam w innym terminie, a ja gapa, źle wszystko przeczytałam i nie zjawię się we Wrocławiu. Chociaż może jakimś cudem pojawię się w Poznaniu, kto wie, najwyżej na exam z biomedyki będę uczyć się w pociągu. :P
  • Odpowiedz
@wykop: Kurcze szkoda, że zaledwie tydzień po nieformalnym(ale jednak:P) spotkaniu we Wrocku. Biorąc pod uwagę, że u mnie na uczelni już powoli zaczyna się robić gorąco do tego wydanie kasy na juwenalia, zlot na Dolnym Śląsku i jeszcze karting to sobie niestety będę musiał odpuścić. Chociaż perspektywa picia z czarnymi kusi:P. a można wpaść nie potwierdzając swojej obecności:P?

@UkradliMiPuzzle: No i dobrze bo już ta kostka po nocach zaczyna mnie straszyć :P. Natomiast ja już lubię tą Twoją koleżankę za wybór odpowiedniej strony :P.

@Elfik32: Mając wybór tłuc się jak ostatnio 8h pociągiem do stolicy Wlkp albo 2.5 do Wrocka wybieram Wrocek :P.Tak całkiem na serio to uważam, ze byłoby nie w porządku w stosunku do organizatorów jeżeli potwierdziłem swoją
  • Odpowiedz
ALLELUJAAA! poznań, darmowe piwo i dzień po ostatniej maturze! specjalnie dla mnie tę imprezę organizowaliście? :*
  • Odpowiedz
@5th: jak się zjawisz nie zapisany to oczywiście nikt Cię nie wyrzuci, ale do zapisywania się na listę zachęcamy mimo wszystko - da nam to pogląd na ilość osób i potrzebnego miejsca do rezerwacji :)
  • Odpowiedz
@mq1: ktoś z trójmiasta chciał kiedyś organizować jakieś wykopparty, może się wybierze. niestety nie pamiętam kto :/

@Elfik32: mądra dziewczynka, 100 zł piechotą nie chodzi

;(
  • Odpowiedz