Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Antol: Ty tak wyschwalasz tę grę bo jesteś wielkim fanem czy masz jakieś powiązania z twórcami? Bo to co piszesz niemalże nigdy nie pokrywa się z tym co czytam na temat tej gry choćby na steam. Dasz radę odnieść się do niej kiedyś krytycznie jako osoba która jak mniemam spędziła w niej mnóstwo czasu? To by było dużo bardziej pożyteczne.

Żeby nie było, nie atakuje, czysta ciekawość mną kieruje.
@GlobalEliteShop: Nikt tu żadnych powiązań z twórcami nie ma. Sama ilość osób które mają powyżej tysiąca godzin w ten grze jest już jej najlepszą reklamą. I to nie Antol wychwalał grę tę grę tylko tym razem Karmakut. Gra ma swoją grupę wyjątkowo toksycznych malkontentów. Na dobrą sprawę jedyne co rzuca się dość szybko w oczy to dość długie przerwy między aktualizacjami. Ale pomiędzy każdym patchem widać wyraźne zmiany w rozgrywce.
@GlobalEliteShop: Z Polaków z którymi gram i których znam jakieś 40-50% czyli +/- 90 osób. Pomijam tych którzy podobijali godziny i rzucili grę w cholerę. Recenzje na steam są "Bardzo pozytywne" więc tutaj też ciężko się przyczepić. Na steamowej liście znajomych mogę tylko potwierdzić ten % przy czy jest jeszcze około 10 % to okolice 2 tysięcy godzin. W większości przypadków jeżeli się przebrnie przez pierwsze 50-100 godzin to zostaje się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Berniii: 90 osób mających tysiąc godzin w grze gdzie gra się ponoć 50 na 50 nie świadczy dobrze. Ale okej nie dogadamy się bo niestety gracze Sqad zachowują się jak psychofani i ciężko z nimi rzeczowo porozmawiać. Nawet ja, a zyje ze sprzedawania gier więc powinno mi zależeć żeby je zachwalać, jestem bardziej obiektywny i jak widzę wady to o nich mówię. Szkoda że Wy nie zachowujecie umiaru.
@Berniii: No ja mam Gtx 960 4gb, I7-3770 3.5 do tego 8g ramu i niestety ale nawet na minimalnych gra nie chce trzymać stabilnych 60 klatek. Ciągłe dropy w losowych momentach do nawet 40/45 fps. A do tego jak zacznie jakaś btrka strzelać odłamkowymi to nawet do nędznych 30 klatek potrafi spaść.
@GlobalEliteShop: Ja Ci prawdę powiem. Graficznie gra jest niesamowicie nierówna i obok ładnych widoków transportu kołowego na tle zachodzącego słońca widzisz puste niedopracowane pomieszczenia czy inne pseud lasy. Optymalizacja w ostatniej wersji została faktycznie poprawiona. Patche wychodzą rzadko pomimo zapewnień twórców, że "teraz będziemy wydawać więcej mniejszych updejtow zamiast jednego sporego". W grudniu pękną 4 lata w EA ale jest mała szansa, że jednak zamiast kolejnej rocznicy będzie premiera bety (a
To ja mam gtx 1060 6gb i ryzen 5 1600 i na high mam na większości mapach średnio 60 fps czasami oczywiście dropy się zdarzają ale od v13 nie narzekam na niskie fpsy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@znkk: Gry dla zamkniętych małych społeczności mogą być spoko z powodów o których mówisz. Ale ma to taka wadę że wyznawcy nie widzą wad i ciężko o opinię rzetelna. Ja w to i tak nigdy nie zagram ale cały czas nie wiem czy mogę z czystym sumieniem polecać to klientom czy nie ;) dziękuję za wypowiedź
@Berniii: mam i7-7700k, 16 GB RAM I gtx 1080. Gram na rozdzialce 2K I gdyby nie to, że mam monitor z gsynciem to na dłuższą metę nie dałoby się w to grać. Częste dropy do 50 fps i ogólnie bardzo nierówny performance, a w dodatku wygląda jak gówno. Gra jest mega niestabilna, co chwilę ktoś ze składu ma crasha do pulpitu.

Nie zmienia to faktu, że koncept gry jest świetny, ale
@Drmscp: Tak tak, ja wiem ze to kompletnie inne gry. Chodzi mi tylko o to ze obie to polskie produkcje, obie maja jakis dosc ciekawy kocept i bylo na starcie ogromne zainteresowanie i hype no i obie stracily mnostwo graczy i praktycznie stoja bezludne.
Bo to co piszesz niemalże nigdy nie pokrywa się z tym co czytam na temat tej gry choćby na steam.


@GlobalEliteShop: Przypuszczam, że negatywne opinie w dużej mierze pochodzą od ludzi, którzy przesiedli się z Call of Duty lub innego Battlefielda. Squad mimo podobnych trybów rozgrywki gameplayowo jest zupełnie inną grą

No wlasnie ja ja porownuje do World War 3, koncept swietny ale cos chyba jest nie tak skoro ludzi brak.