Wpis z mikrobloga

@ZajebbcieTrudnyNick
@Donmenello z tego co wiem, inteligentny system jest przygotowany i wrowadzony, tylko jest jeden problem, brak infrastruktury, obecnie "hula" (a raczej nie) to wszystko na wi-fi, a pasmo nie jest z gumy, więc jest jak jest, w tym momencie buduje się sieć światłowodowa pomiędzy BTS'ami i GPD, więc może do końca roku zacznie to działać
  • Odpowiedz
@Donmenello teoretycznie jestntp głupota, ale tak naprawdę te wszystkie inwestycje są pokrywane przez dofinansowania, i nie wszystki sa stricte miekjskie jako urzędu miasta, część jest miasta, część ZTM'u, część Miejskiego Zarządu Dróg, jakby czekali aż będzie infrastruktura to przegapili by okazje na hajs, a tak buduje sie troche nie pokolei, ale sie buduje, teraz się ro zepnie i powinno działać, aczkolwiek dofinansowanie jest ponoc na ok 140 baniek, a te światłowody
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: A ja sie podepne z innym tematem. Nie wiem, może stary się robie albo mi siada coś na głowe. Nie zdaje Wam się, że to miasto jest słabo doświetlone? Tzn. W zbyt ciepłych barwach. Noż jak jak jadę na przełomie "szarugi" i ciemności to aż się boje każdego przejścia dla pieszych. Te latarnie ledwo co świecą według mnie.
  • Odpowiedz
@danoneaa: nie lepiej było zostawić czasówkę zamiast niedziałającego inteligentnego sterowania? Robimy infrastrukturę i na raz włączamy wszystko. Domyślam się, że chodzi o jakieś przepisy itp., ale to sami urzędnicy robią sobie pod górkę. Taki nasz socjalistyczny system niestety
@Marasson: mi akurat podobają się te ciepłe barwy, przy białym świetle mieszkańcy mają przekichane.
  • Odpowiedz