Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MikelsonLFC: Jak chodziłem do liceum to miałem takiego nauczyciela jajcarza który brał na dzień chłopaka do tablicy tylko dziewczyny ze zgrabnymi pupami, ogłaszając: Będziecie mieli dzień chłopaka panowie, Paulinka do tablicy.

Jakby to zrobił dzisiaj to by miał Kuratora oświaty na dupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bartosaq ja miałem takiego jajcarza który napalał się na laski. Przy tablicy były cały czas te same dziewczyny :D jak wystawiał oceny na semestr, to mieliśmy w klasie istny pokaz mody. Dziewczyny ubieraly mini i bluzeczki z dekoldem. Niegdy nie zapomnę miny tego starego zgreda, pożerał je zwrokiem. Najgoresze jest to, że wcale się z tym nie krył.
  • Odpowiedz
@bartosaq: @Colin90: ja chodziłem do podstawówki to wuefista klepał dziewczyny po dupie wiecie rzucał żartem i klep w pośladek. każdy wiedział że to pedofil i nikt tego nie zgłaszał bo w sumie nie gwałcił ich czy coś, łot pan miodek stary pedo klepie dziewczynki po dupie. w dzisiejszych czasach by to więzienia trafił xD (no i prawidłowo)

w końcu przeszedł na emeryture, co poklepał po dupie dzieci przez 20-30 lat
  • Odpowiedz
@Colin90: u nas geograf do mapy często brał zgrabne dziewczyny i zależy od tego jak były ubrane albo kazał im pokazywać rzeczy baaaardzo na północy albo przy samej podłodze. Oczywiście „wskaźnik się gdzie zgubił, pokaz palcem”.
  • Odpowiedz