Wpis z mikrobloga

@Probz: Fajnie się szasta tą kartą kolegi-geja, który nie popiera lgbt, ale w momencie gdy trzeba wyzwać narodowców/ONRowców od (krypto)gejów, to karta magicznie traci ważność i znika ;) Manipulację macie we krwi :)
  • Odpowiedz
Szok! Wykopek odkrył, że homoseksualista również może być frustratem!

Ogólnie podpici ekstrawertycy w klubach zachowują się często jak niezrównoważone emocjonalnie chamiszcza.
  • Odpowiedz
@Probz: Nie wiem na ile to prawda a na ile nie, ale trzeba pamiętać że udawanie że wśród osób homoseksualnych nie może być osób z zaburzeniami i o dziwnych zachowaniach to mitologizowanie i odczłowieczanie tej grupy i na pewno nikomu nie pomoże. Osoby homoseksualne nie raz spotkały się z gorszym traktowaniem ze strony "swoich" środowisk niż otoczenia, a potem nie mają się komu wyżalić bo koncepcja że w środowiskach LGBT są
  • Odpowiedz
@Probz: Moi kumple geje też używają określenia "pedały" w stosunku do niektórych, to nie są urojenia prawakoidalne. To słowo już weszło do polskiego słownika po prostu i nic z tym nie zrobisz. W ta akcje z pokalem też jestem w stanie uwierzyć. Z tym,.że to nie ma nic wspólnego z orientacją, ludzie to #!$%@? ogólnie xD
  • Odpowiedz
@Probz: Jestem wyczulony na takie prawackie fantasmagorie, ale ta opowieść brzmi całkiem legitnie. Widziałem na własne oczy wszystkie z wymienionych przypadków.
  • Odpowiedz
@Probz tak całkiem serio to kiedyś dorabiałam sobie w gej barze i używam słowa 'pedałka' ale tylko w odniesieniu do siebie xD. Czy oficialnie mogę grać w grę prawaków ( ͡º ͜ʖ͡º)?
  • Odpowiedz